dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska cha?upa komtura

    Jeszcze zakończenie tej uczty. Dach był, lepszy, niecieknący, a że trochę krzywy. No, to nie jest pałac. W połowie uczty przybył gość. Dawny mieszkaniec sąsiedniego siedliska obecnie mieszkający oczywiście na zachód od Odry. Mimo znacznie zaanwasowanego wieku machnął szklanę, wsadził moich majstrów do samochodu i zawiózł ich do domu.
    Dowiedziałem się od niego, że przed wojną w mojej chałupie mieszkał krawiec. Niestety nie pamiętał jego nazwiska.
    W sumie ...
  2. Mazurska cha?upa komtura

    Trochę zboczyłem od tematu dachu. No, tak prawdę powiedziawszy, to ekipa nie miała się czym chwalić. Oczywiście zwalili całą odpowiedzialność na pania Henia i to że część która oni robili wygląda jak śmigło samolotu to nie ich wina, tylko poprzednika. Gdyby oni robili od samego początku to dach byłby prosty jak stół bilardowy.
    Chciał, nie chciał musiałem uwierzyć. Zakupiłem trochę kiełbasy by ja trochę podsmażyć i podać jako zakąskę oraz oczywiście stosowną ...
  3. Nurniego dziennik

    20.11.2005
    Dzisiaj raniutko, szybdziutko do Agata meble po łóżko i biurko dla Rekina (stanęło na sosnowych z litego drzewa) potem do Ikei po materac, gdzie byłem umówiony z kolegę i jego busem.
    Aaa, w Ikei w Jankach kupiliśmy taką nadstawkę jeżdżącą wzdłóż łóżka, której już nie było na Targówku i wogóle przestają ją produkować.
    Zapakowaliśmy wszystko po kolei do busa i przywieźliśmy do chałupki.
    Jako, że żonka pojechała wcześniej ...
  4. wielki las

    Pod koniec lipca 2000r spędziliśmy w swojej przyczepie pierwsze noce. Mojej Mojej co prawda przeszkadzał kurz, nawbijany w starą wykładzinę, ale wygodę mieliśmy od tej pory ogromną. Niegroźny był już deszcz i można było coś zjeść na ciepło. Zaczęło się zworzenie starych ciuchów, zostawianych specjalnie na tę okoliczność. W końcu nie musieliśmy wozić w bagażniku całego majdanu turystycznego i narzędzi ogrodniczych.
    Niestety w połowie sierpnia, gdy zrobiły ...
  5. Dziennik andrzejki.

    20 listopada 2005
    Dach coraz bardziej przypomina dach 8)
    Nie podobają się nam dziwne smugi na dachu :-? Mąż twierdzi, ze blacha jest pokrywana jakimś płynem i zejdzie z czasem :roll: ale teraz to bardzo brzydko wygląda :-? Jutro trzeba to wyjaśnic :-?
    Zobaczcie sami

    I z tyłu , z kominem :-?
    ...
Strona 1 z 3