dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Czas uzupełnić dziennik:
    1. front działań ociepleniowych:
    - elewacje prawie skończone: do obklejenia styropianem został mały trójkącik nad bramą garażową, górny 1m metr elewacji frontowej oraz szczyt na elewacji zachodniej. No i zostało położenie siatki i zagruntowanie na większej części elewacji.
    - poddasze dopiero rozpoczęte: dziś przyjechała wełna i jak na razie mały fragmencik dachu jest nią otulony, ale do końca tygodnia działania na całym ...
  2. Osina 2 budowa domu niskoenergetycznego

    Na dzisiaj to już koniec następne zaległości opisze jutro choć dzisiaj dowiedziałem się że znów mam pod górke bo cieśla który miał mi robić dach do jutra wczoraj zmarł na budowie (zawał) cholera i jeszcze nie przykryje przed zimą
  3. Budowa Słonecznego z poddaszem

    ŻYJE, ŻYJE
    Praktycznie zostały do postawienia 2 ścianki działowe no i kominy (troche pogoda nie dopisywała no i raz chłopaki też mieli wpade, ale teraz pogoda super no i chłopacy robotni)no i oczywiście więźba i dach. Jak tylko zaleje wieniec to napisze wszystko ze szczegółami (ile pustaków, jakie koszty itp)
  4. Osina 2 budowa domu niskoenergetycznego

    Poniedziałek 12.11.2007


    Po przerwie zaczynamy stawiać ściany parteru czas goni do końca tygodnia wszystkie elementy mają być zmontowane. W poniedziałek udało się zamontować większość ścian parteru. Pogoda standardowo cały dzień lało.





    Jeszcze jedno zdjęcie a co :D


  5. Osina 2 budowa domu niskoenergetycznego

    Czwartek 8.11

    Zalane zostały zamki płyt stropowych, wieńce i był to dzień w którym majstrowie pojechali do domu bo moje ściany parteru jeszcze nie były gotowe ale obiecane mialem że w poniedziałek ściany będą na budowie ja miałem w między czasie zorganizować sobie ekipe do izolacji i ocieplenia piwnicy. Niestety od wtorku cały czas pada a więc nici z ocieplania i izolacji


Strona 1 z 15