dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zupełnie nie na temat czyli o kocie, a właściwie o kocicy

    Dzisiaj będzie niebudowlanie, bo mam problem, a przyznaję że z lenistwa nie chce mi się zapisywać na forum o kotach. Budowlanie może jutro.

    Najpierw wstęp merytoryczny:
    Lubię zwierzęta, ale bronię się bardzo przed ulegnięciem prośbom typu "Mamo bardzo chciałabym/chciałbym mieć: króliczka/psa/kota/myszki/szczurka/rybki/ptaszki/wstawić dowolne zwierzątko", bo mamy już dużego psa pod opieką, no i tutaj zupełnie nie mamy warunków na trzymanie zwierząt w domu (brak ...
  2. EWA II paliwo stałe , prosty domek z poddaszem.

    Cytat Napisał rustin Zobacz post
    Jednak po zastanowieniu się i rozmowie z ekipą budowlaną z którą mieliśmy spisaną już umowę na 2014r stwierdziliśmy , że robimy tyle ile starczy nam kasy. Bo szkoda pustaków które już jedną zimę przestały w wodzie, po następnej mogły by sie już nie nadawać. Zrobiomy do stropu to się zakończy i poczeka do następnego roku. I tak zaczął piąć się do góry.
    Załącznik 231195Załącznik 231196Załącznik 231197Załącznik 231198Załącznik 231199
    ...
  3. EWA II paliwo stałe , prosty domek z poddaszem.

    Cytat Napisał rustin Zobacz post
    Przyszła wiosna i roztopy bo obfitej zimie i nas trochę przeraziło bo wraz z działką kupiliśmy jeziorko
    Załącznik 231191Załącznik 231192Załącznik 231193Załącznik 231194
    Plan był taki , że w 2013r nic nie robimy , tylko odkładamy pieniążki z racji , że mamy gdzie mieszkać, nie braliśmy kredytu i jak do tej opory też się udało bez ( ale chyba już niedługo ) no i mamy po 26 lat.

    Czy wrzucać
    ...
  4. Precyzja cięcia….

    Szczyty wymurowane i zaizolowane krawędziowo 17 grudnia wtorek a w środę miał cieśla wejść na dach i robić deskowanie i folie DELTA TRELE.





    ...

    Updated 20-12-2013 at 19:26 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Montaż mebli łazienkowych zielona łazienka na poddaszu w płytkach tubądzin

    Wreszcie udało mi się znaleść czas na ogarnięcie zdjęći napisanie parę słów o procesu montażu zamówionych mebli łazienkowych.
    Mebelki bialutkie, idelnie białem jak nasze płytki tubądzin colour pop green white.

    Meble wiszące na ścianie nad podłogą 20cm, fronty lakierowane na wysoki połysk, jest to ciąg podwójnych szuflad wzdłuż całej ściany łazienki, nad blatem mamy ogromne lustro.

    więcej opisałem we spisie na blogu
    http://123budujemy.pl/montaz-mebli-l...lona-lazienka/ ...
Strona 1 z 2