dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA PRAGNĘ ZŁOŻYĆ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA ,SPOKOJU,ZDROWIA,RODZINNEJ ATMOSFERY I ABY NADCHODZĄCY NOWY ROK PRZYNIÓSŁ TYLKO SAME RADOŚCI


    I dedykuję Wszystkim te piękną kolędę w cudownym wykonaniu

    http://www.youtube.com/watch?v=RZkIb...eature=related
  2. Ranczo, na dużej działce.Przygotowania do budowy.Sad winnica

    Już w komentarzach widzę wasze superowe życzenia.
    Dziękuję serdecznie za nie wszystkim :)

    Prawda jest jednak taka że w naszym domu Boże sprawy są przez cały rok na porządku dziennym, adwent czyli oczekiwanie jest w naszych sercach ciągle i jest to oczekiwanie nie na narodzenie ale na powtórne przyjście naszego Pana , Jezusa.
    To On zmienił nasze życie , to On ma na nie wpływ każdego dnia, to On daje nam siły do pracy i radość z życia cokolwiek ono ...
  3. Dziennik Ged'a

    Jak miło wracać do ciepłego domu....
    Ostatnimi czasy - jako, że pracuję w domu rzadko go opuszczam. Dziś Trzeba było wyjechać na chwilę, dosłownie chwilę. Jeden samochód zakręcił i zdechł, odpaliłem zapasowy, pojechałem - wracam ... dwa kapcie z przodu - mróz, guma stwardniała, stare felgi i puściło, pompka jest ... nie działa - zamarznięta, telefon do domu: uruchomić kompresor, załatwić transport, przywieźć... kompresor ani drgnie ... zamarznięty :D Dobrze, ...
  4. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Pokażę Wam jeszcze zamarzający - to znaczy już rozmarzający - róg w gabinecie :cry:



    i wykładzinę u średniego synka (u mnie te zdjecia są w większości za ciemne, dlatego wklejam kilka, może dla Was któreś z nich będzie dobre):





    ...
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie
    Niech aniołek Was mocno od nas uściśnie
    I złoży serdeczne życzenia z okazji:
    Świąt Bożego Narodzenia oraz Roku Nowego - 2010!

Strona 1 z 10