dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasze drewniane marzenie - czyli dom szkieletowy.

    No tak wklejałam że wyszło z obrazków, że i na dole i na górze mamy takie same pomieszczenia ha ha.
    No to wklejam teraz poddasze.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2012-02-20 215302.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	102211

    A dom ma 8,44m x 8,10m. I oczywiście na parterze zmniejszyłam kuchnię i wymyśliłam sobie pralnio/suszarnio/schowko/graciarnię. Oraz przedzieliłam trochę dolny wc-et, żeby za ścianką zmieścić "coś" (jeszcze nie wiem co może bojler, albo co innego)
  2. Nasze drewniane marzenie - czyli dom szkieletowy.

    Spróbuję wkleić obrazki z rzutami domu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2012-02-20 215356.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	66,1 KB
ID:	102210Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2012-02-20 215356.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	66,1 KB
ID:	102210
    Chyba się udało.
    A z nowości. Rozmawiałam dzisiaj z geodetą, przedstawiłam mu naszą sytuację i obiecał, że jutro zadzwoni żeby się z nami umówić na wstępne oględziny. Zatem czekam z niecierpliwością na telefon.
  3. Zakończenie 2011

    Witamy wszystkich po dłuższej przerwie.
    Rok zakończony więc można troszkę podsumować.
    Działka - jest
    Dokumentacja - jest
    Przygotowanie terenu - jest
    Problemy - brak

    Może nie zakończyliśmy roku tak jak planowaliśmy ale zdecydowana większość założeń zrealizowana, wszelkie przesunięcia przedłużenia tylko ze względu administracyjno-urzędowych (uzupełnienie dokumentacji, niedopatrzenie architekta lecz na własną rękę poprawiał). Termin ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	102192  
  4. będą okna, będą okna...

    Dziś usłyszałam w słuchawce że w środę mają zamontować nam okna
    I mają szczęście że to usłyszałam bo już zaczęło robić się nerwowo!!! Biuro w remoncie, Pan nie ma sobie gdzie zapisać kto dzwoni- po prostu pełen profesjonalizm
    Mam nadzieję że nie cieszę się zbyt wcześnie bo jeszcze jutro mają potwierdzić....
    No i jeszcze jedna kwestia Pan zapytał czy jest dojazd na działkę....mam NADZIEJĘ że jest!!!
    Jak nie mróz to błocisko ...
  5. W oczekiwaniu na dachowke...

    W oczekiwaniu na dachowke szkieletowo zabudowywane sa szczyty domku.
    Na zdjeciu szczyt od poludnia. Naszym oczkiem w glowie jest taras naszej przyszlej sypialni - specjelnie powiekszony na fazie adaptacji do 2 metrow. Juz sie widzimy na nim w wygodnych fotelach z kawusia w reku.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT9394.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	102173
    Juz mamy upatrzony teleskop do obserwacji gwiazd (na te cieple gwiezdziste bezchmurne noce....) Mmmmmm rozmarzylam sie
Strona 1 z 2