dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    W sobotę majstry podciągnęli narożniki. W poniedziałek lało, przyjechali z opóźnieniem rozszalowali częściowo piwnicę. We wtorek ostro ruszyła praca, sporo zrobili. ALE !!! pomimo że są solidni i drodzy trzeba ich pilnować - nie zauważyli jednych drzwi, źle związali jeden winkiel, poniszczyli przepusty wentylacji, kanalizacji ... gdy dziś pilnowałem cały dzionek - wpadki się nie zdarzyły ...

    Ponadto: dowieźli połowę dachówki podstawowej ... myślę o zmianie ...
  2. Dziennik Kasi i Bartka

    Dzień drugi budowy.

    Ja oczywiście w pracy, a wszelkie rzeczy załatwiała Kasia no i teściowie. Ja tylko uczestniczyłem na budowie telefonicznie, dzwoniąc co godzinę z pytaniem: "Kasiu, i co nowego już jest?"

    Chyba wezmę jakieś zwolnienie lekarskieaby na tej budowie być, bo już nie mogę wytrzymać. Na razie wszystko wiem z relacji i ze zdjęć. Na całe szczęście jutro tam zajrzę bo załatwiam operat szacunkowy naszego domu.

    A ...
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    Zgodnie z obietnicą dla stałych Czytelniczek i Czytelników HDS - story, pt Oj sorry!
    Tydzień temu zamówiłam sobie bloczki, co bym miała gdzie umieścić mój akt erekcyjny. Wczoraj przyjechały, jak okazała się przybyła pierwsza partia, i pan HdS akrobata zrobił coś takiego, A co to proszę zobaczyć na foto story

    [img][/img]

    Jak widać Pan się złamał, przy okazji rozwalił przyczepę. Po rozpakowaniu ...
  4. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Uff , dziś się napracowałem - przed wylaniem stropu nad piwnicą postanowiłem rozprowadzić kanalizację .
    Zamiast potem kuć - od razu rozprowdzam poziomy i piony .
    Dodatkowo , w trakcie wznoszenia ścian , będą zostawione wnęki na kanały wentylacji mechanicznej .
    Ponieważ cały reku będzie w piwnicy , tam też będą rozprowadzone poziomy wentylacyjne , trzeba od razu zostawić przejścia przez strop dla pionów - to też zostało zrobione .
    Jutro około 8.00 ...
  5. Natalkowy pamiętnik :)

    Jak widać powyżej - nareszcie mój mądraliński mąż nauczył mnie wstawiać zdjęcia w odpowiednim rozmiarze :) Można zdjąć okulary.

    Nasza działka jak już wcześniej wspominałam wzbogaciła się również w studnię :) Dzięki inicjatywie forumowej KubyB utworzyła się spółdzielnia osób chętnych na studnie wiercone i ekipa przyjechała z daleka (dla zainteresowanych namiary mam). Rozłożyli się (nie w sensie dosłownym tylko sprzętowo) na działce w czwartek a w ...
Strona 1 z 11