dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Czas na pokazanie naszych salonów po przejściu ekipy od tynków. Chłopaki cudnie się sprawdzili, jesteśmy baaardzo zadowoleni. Same ochy i achy w ich kierunku posyłam :) Tynki gładziutkie jak pupcia niemowlaczka :)

    Zdjęcia jeszcze z etapu "produkcji"

    pierwsza garderoba


    druga garderoba

    ...
  2. Iskierka - Kowala

    Wczoraj o 6:30 zameldowali się murarze, telefonicznie, bo byłem w delegacji.
    Dziś wieczorem wracam dzwonię do KB pytać: czy wszystko zgodnie z planem i czy jutro będą zalewali ławy?

    I co... okazuje się, że wszystko zrobili wczoraj: wykopki szalunki zbrojenie i wylali ławy dziś rano.

    A myślałem, że śnieg ich zniechęcił :-)

    Jutro pojadę przed pracą na "wizję lokalną"

    Kurcze szybko, sie sprawy dzieją, ...
  3. Dziennik Majkiego

    Hej

    Okna niestety będą w pierwszym tygodniu kwietnia :-? No trudno ...
    Zwożę piach co pozostał po murowaniu do tarasu. Odkopałem tam częściowo na razie, ściany fund. do ław, jak podeschną to zasmaruję jakimś mazidłem i zasypię.
    Zastanawiam sie tylko czy izolować termicznie ścianę między tarasem a domem. Ale chyba dam jakieś 5 cm styroduru, czy czegoś takiego, co nie potrzeba kleić tylko zasypać ziemią...

    A zima w pełni :o Dach ...
  4. Dziennik Stelki

    No i doczekaliśmy się wykończeniówki :D W końcu przyszła NASZA EKIPA .
    Od trzech dni chłopaki szpachlują śiciany i sufit,a Staś zabrał się za małą łazienkę :D


    i już mozna malować :D :D :D

    A tak powstaje mała łazenka


    Wnęka prysznicowa,na białej ścienie będzie panel
    ...
  5. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Mieszkancy Gdanska! znacie ta droge?

    kolo jeziora w Otominie - tak bylo w poniedzialek przed poludniem - istna wiosna, wieczorem byla juz zima
Strona 1 z 11