dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. elektryka

    dostałam pierwszą wycenę na elektrykę. Nie mam niestety żadnego porównania. Mozecie coś napisać, czy to duzo czy malo?

    8300 zł netto - sama robocizna - instalacja elektryczna, oświetlenia,gniazda 23oV,gniazda 400V,instalacja alarmowa, antenowa,komputerowa,głośnikowa,domofonowa,zasil anie rolet. W cenie jest zasilanie budynku,przygotowanie pod agregat,wszystkie okablowania zewnętrzne jak domofon, brama, wyposażenie rozdzielni głównej w zabezpieczenia, wyposażenie rozdzielnicy ...
  2. Pasie buduj?

    Kubiki

    znalazłam takie w Glamstore a w domu co najmniej 3 miejsca, w których mogłyby zawisnąć

    chyba jutro podjadę i zobaczę je na żywo

    a teraz kilka fotek

    mój antracytowy kawałek ściany - pewnie zawisną na nim białe ramki z naszymi zdjęciami ale za to mam problem z kinkietem
    ...
  3. Na dobry początek

    Tak sie zastanawiam od czego zacząc ale chyba i tysiace słów tego nie opiszą.
    Wiem tylko jedno zanim wybuduje sie wysniony dom, nalezy w zyciu wszystkiego sprobowac.W moim przypadku jest to 80 m2 przestrzeni do zagospodarowania z tak zwanym malym budzetem do dyspozycji
    Gdzie wiec jestesmy ??!!Chyba na etapie planowania kuchni ale zanim skupie sie na szafkach, lodowkach,piekarnikah czy okapach spojzmy gdzie jestesmy.
    Zapraszam wiec oto hooolllllll Koszt cietych i ukladanych ...

    Updated 26-12-2011 at 12:10 by Olusia

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0594.JPG
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	48868   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0593.JPG
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	48869   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0592.JPG
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	48870  
  4. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Dziś po raz pierwszy rozpaliliśmy w naszej kozie:





    Zdjęcia na szybko robione telefonem, więc jakość niezbyt powalająca. Kamień zaraz po umyciu jeszcze mokry stąd inny kolor. I to co najcenniejsze - moja żona polubiła ten piec. Patrzyła jak zauroczona. Wcześniej nie była przychylna mojemu ...
  5. 17.03.2011r.

    Schody betonowe obłożone drewnem bukowym:
    - stopnie, podest, listwy, balustrada, pochwyt - bejcowane na ciemny brąz,
    - podstopnice - białe.

    Na zdjęciach właściwie niewiele widać bo każdy stopień zaraz po zamontowaniu był zabezpieczony (oklejony) i nawet nie było możliwości zrobienia zdjęcia schodów w całej okazałości.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2011 - schody.jpg
Wyświetleń:	392
Rozmiar:	20,6 KB
ID:	48823   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2011 - schody (2).jpg
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	21,9 KB
ID:	48824   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2011 - schody (3).jpg
Wyświetleń:	356
Rozmiar:	30,5 KB
ID:	48825   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2011 - schody (4).jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	38,3 KB
ID:	48826   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2011 - schody (5).jpg
Wyświetleń:	295
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	48827  

Strona 1 z 4