dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek macio :)

    Witam po długiej przerwie :roll:

    Heh brniemy przez te wszystkie papiery, ale jakoś z każdym dniem do przodu. Na 99% w piątek składamy wniosek o pozwolenie :D . Muszę się pochwalić, że moja żoneczka bardzo dzielnie załatwiała wszystkie sprawy i nawet obyło się bez awantury (że coś źle załatwiła :wink: )
    W czwartek uderzam na banki po kredycik. Miałem nadzieję zdązyć przed 1 kwietnia, bo po ma być gorzej z kredytami, ale się nie uda - chyba, że ...
  2. wielki las

    Radni, wbrew zarządowi, odrzucili Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla Naszej Wsi :o :).
    Nie wiem tylko czy za śmieszne czy raczej smutne można uznać to, że wynik ten był dziełem przypadku :roll: . Dezorientacja głosujących była na tyle duża, że miałem wrażenie, iż niewielu wiedziało kiedy ma podnosić rękę.
    Suma sumarum. PZP dla naszej działki nadal nie było.

    Zapomniałem tu jeszcze dodać, że w trakcie obrad, podczas dyskusji czy droga jest ...
  3. Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

    …. I tak to jest …. z tym moim pisaniem …. Zostałem wywołany do tablicy przez Willie’go ….. shame on me :oops:

    No cóż, tak dawno nie miałem natchnienia do pisania, że nie pamiętam nawet o czym pisałem ostatnio ….. :oops: tak więc w angielskim nieco stylu …. pominę tę dziurę eleganckim milczeniem 8) ….. ale może kiedyś, już w tych lepszych czasach powrócę….. jak w piosence „Powrócisz tu …. ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    MAMY OKNA !!! Mamy okna !

    Tym samym mamy stan surowy (prawie) zamkniety ! Dziś zostały zamontowane okna. Są pięęękne ! Naprawdę dom nabrał wyrazu. Sami zobaczycie ! Niestety nie dziś, bo mi się aparat wyładował w momencie gdy chciałam przerzucić zdjęcia na dysk. Jutro będą więc zdjęcia. Dziś niestety parę słów na temat profesjonalizmu Jocza.
    Okna są bardzo łądne i na pierwszy a nawet na drugi rzut oka porządnie zamontowane. Niestety jest jedno ale... ...
  5. Dziennik Abromby

    17 marca urodził się, przy pewnej mojej pomocy, Grzegorz Hubert. Jak na Abrombiątko kochany, bo:
    a) zdążył przed remontem Marszałkowskiej i korkami w Centrum
    b) raczył się zjawić 2 tyg. przed terminem, co biorąc pod uwagę jego wagę - 3900 dobrze o nim świadczy.

    czujemy się super, ale jednak siedzenie przed Forum byłoby lekko niemoralne w zaistniałej sytuacji. Na razie więc wszystkich serdecznie pozdrawiam, ale zaglądać będę pewnie dość rzadko.
Strona 1 z 2