dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. opowieści magmi

    W ostatnich dniach mamy taką karuzelę okołobudowlaną (i nie tylko), że koniec każdego dnia zastaje mnie z obłędem w oku, bełkotem w ustach i niemocą we wszystkich członkach.
    Montaż rolokaset przez naszą ekipę przyprawił mnie o kilkudniowy nerwowy tik w oku - chyba chłopcy robili to pierwszy raz w życiu i prawidłowo udało im się zamontować te nieszczęsne RKS-y dopiero za trzecim podejściem. Przy murowaniu komina wlot do pionu dymowego zrobili nie z tej strony co trzeba ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    20-04-2004

    Dzisiaj byliśmy podlewać nasze cudowne fundamenty :D

    Na marginesie murarz zaśpiewał za nie 3800. Początkowo mówił 2800. Tak się wkurzyliśmy, że od razu w samochód i rura. Facet powiedział, że jak się umawialiśmy na 12 tys to będzie 12 za całość. Ja rozumiem, że miał dużo pracy ale zdania co miesiąc zmieniał nie będzie. Nie ze mną te numery. Facet po raz kolejny mnie zaskoczył / w dobrym tego słowa znaczeniu/. Na końcu powiedział, ...
  3. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    TAJEMNICZY OGRÓD [17.04.2004]

    Piękna, dysząca nagłym ciepłem, poranna sobota. Zachciało nam się bardzo do szkółki. Eh, nieee, oczywiście, że nie do podstawowej. Tę mamy - chwała wszystkiemu - radośnie z głowy. Za to marzy nam się zielony, iglasto-liściasty dyplom szkółki ogrodniczej...
    Upychamy resztki wypłaty po kieszeniach pełnych papierków po cukierkach [Maja] i kamyczków [Marcel], biegnąc do auta.
    Kąty Wrocławskie.
    Z właścicielami ...
  4. No to buduję - kolejny inwestor

    Próbowałem też zakupić boiler. Niby nic egzotycznego - 140-150l , grzałka elektryczna i wężownica. A tu kłopot - nie ma. Pewnie znowu się okaże, jak będę miał szczęście, że "druga połowa maja".

    Na kominki w Żabiej Woli też nie dotarłem. Planuję to na jutro.

    Ogólnie to wygląda że będę się wprowadzać bez ciepłej wody, drzwi wewnętrznych i kuchni. Na szczęście wynajmujący nam mieszkanie poprosili byśmy się zaopiekowali ich mieszkaniem ...
  5. No to buduję - kolejny inwestor

    Umowa na kuchnię podpisana. Oczywiście okazało się że potrzebne są "minimalne" zmiany. Ot tak o 0,5 m przesunięcie doprowadzenia wody do zlewu i odpływu ... Czyli jak tylko pojawiły się tynki, kafelki i zostało pomalowane to trzeba kuć ściany :wink:

    Termin realizacji - druga połowa maja. (W ogóle to staje się mantrą wszelkicg rozmów - ja pytam - "kiedy realizacjia/dostawa/wykonani - niepotrzebne skreślić" i dostaję odpowiedź "no tak ...
Strona 1 z 3