dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wielki Podrzutek Jagny

    Mój mąż ma nową miłość. Nie chodzi o kochankę (...mam nadzieję). Chodzi o latanie. Od dwóch dni lata motolotnią. Oczywiście nie sam, choćby z tego powodu, że nie posiadamy wśród licznych drobiazgów motolotni, ale lata nasz znajomy i przedwczoraj zafundował mojemu mężowi lot w duecie. Ja jestem w domu i mam przeczucie, że mu się spodoba. Mężowi latanie, a nie Mąż znajomemu, oczywiście. W pewnym momencie Mąż wysyła mi sms-a „Wyjrzyj przez okno w kuchni”, ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Jaskółeczko moja mała.
    Jest piękne popołudnie. Siedzę sobie na tarasie i jest mi dobrze. Po domu latają Małe czarne i jaskółki. Małe Czarne są u siebie, ale jaskółki nie bardzo wiedzą co robią. Latają zdezorientowane po domu aż w końcu wylatują przez puste okno, bo nie we wszystkich mamy stare okna Teściowej, albo drzwi. Małe Czarne używają wyjścia górnego i z wielką wprawą wlatują i wylatują przez dziurę między dachem a ścianami. Nie martwię się o nie. O jaskółki ...
  3. Wielki Podrzutek Jagny

    W domu mamy pisklęta. Słychać je jak drą dzioby na widok mamy. Nie mojej mamy, oczywiście, tylko swojej. Ciekawe kiedy będą uczyły się latać. Mam nadzieję, że sobie poradzą w zawiłościach naszego domostwa. Mam też myszy w domu. Śliczne, malutkie i czarne. Widziałam już dwie, jak dyskretnie przemykają się po salonie. Mieszkają w złożonych w pokojach deskach. Mam nadzieję, że się wyprowadzą, bo mimo mojej sympatii nie bardzo chcę mieć myszy w fotelach... :-? Maleńkie ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    Mam potrzebę. Mam straszną potrzebę sadzenia. Czegokolwiek. No, może poza wilczomleczem ;) Ktoś Kto się Chyba Zna nas uświadamia, że teraz przesadzone iglaczki - samosiejki się nie przyjmą, bo właśnie odbywają jakieś tam rozrodcze procesy. Nie znam się na życiu seksualnym iglaczków, ale się martwię, bo bezpańskich iglaczków ci u nas w okolicy dostatek...a tu nic. Ale dowiaduję się, że brzozy się przyjmą. Widocznie bidaczki nie posiadają życia seksualnego. Dlatego teraz ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Poganiają mnie tu i poganiają....ale to baaardzo miłe. Dzięki. Więc piszę:
    Działka:
    Pamiętacie jak grabiłam? Poza imponującymi bicepsami i oglądaniem zajączka, moja robota nie przyniosła efektów. W tej chwili nasza działka wygląda jak rasowe, zaorane pole. Znowu wszystko odbywa się kiedy jestem w pracy, więc mogę podziwiać kolejne etapy robót. Góra humusu, do której widoku już się przyzwyczailiśmy musi zostać jakoś zagospodarowana. Mąż ma osiem pomysłów na ...
Strona 1 z 4