dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wreszcie ruszyliśmy!

    Witajcie!
    Nareszcie mogę zacząć pisać swój dziennik budowy, bo wreszcie coś na działce drgnęło. Wciąż oczekujemy na przyjazd zamówionej ekipy z Ukrainy (czekamy już od kwietnia). Zaczęliśmy więc sami (a raczej mój małżonek zaczął sam, robiąc mi tym wielką niespodziankę ): drzewa wykarczowane i wykopana "dziura pod dom" (czyli fachowo byłoby chyba "zdjęty humus" )
    Zastanawiamy się nad robieniem fundamentów przed przyjazdem naszej ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka marzec4.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	116728   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka maj.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	116729  
  2. Kominki cd.

    Tak nasz kominek wygląda dziś:

    A tak dzieło skończone - kominek w letnim domu Mamy (wcześniej był b. podobny, ale otwarty - paliło się pół dnia i dopóki nie nagrzała się kapa. trudno było mówić, że grzeje):

    Dzisiaj pracowicie spędziliśmy niedzielę:
    - Małżonek zasypał kolejny odcinek kabla energetycznego i prawie wyrównał dziurę po wcince ...
  3. Gotowa płyta fundamentowa

    Gotowa płyta fundamentowa




    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ktoś buduje APS 161 z Archi Projektu??????

    Cytat Napisał magdusiad Zobacz post
    Witam wszystkich goraco!
    ja rowniez wczesna wiosna dolacze do grona osob budujacych domek APS 161. mam nadzieje ze wszystko pojdzie w miare dobrze. mam do was pytanko, czy ktos z was buduje sie w okolicach krakowa lub opatowa (kolo kielc)? widziec projekt domku na papierze to nie to samo co zobaczyc go na "zywca" wiec jesli ktos moglby mi pokazac swoj domek bylabym ogromnie wdzieczna! prosze o wpis na forum a wtedy jakos sie skontaktujemy. swoja droga, boje sie tej budowy i jednoczesnie
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: aps 161, domek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Projekt wylądował.

    Projekt Z 151 L wylądował Niestety podział działki potrwa jeszcze ze 3 miesiące Następnie odpis notarialny i składanie pozwolenia na budowę

    Może uda się w tym roku fundamenty wylać ?

    Na razie trawa porządkowanie działki ( DUŻA Trawa ) i przymiarki do częściowego ogrodzenia.

    Jeśli chodzi o samą budowę to domek ma wyglądać coś jak ten poniżej


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	thumb_Z151_view1.jpg
Wyświetleń:	865
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	116608
Strona 1 z 2