dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Dziś jeden lepszych dni.
    Szwagier (pracownik ZEORK) poinformował nas,że mamy prąd.
    Warunki techniczne wody otrzymałem po 4dniach (super) ostatnie brakujące ogniwo do PNB.
    Pan urzędnik obiecał wystawić je do 27,05,2010(środy).
    Co lepsze poinformowałem go moje sytuacji i powiedział,że możemy skrócić czas uprawomocniania się decyzji z 14dni na mniej bo żona jest tylko strona która może wnieść sprzeciw jak napisze oświadczenie.Co dziwne ona też jest inwestorem ...
  2. Morelki koło Krakowa

    obiecane zdjęcia, ciekawe czy pamiętam jak sie to wklejało...

    przepiękne drzwi:


    brama firmy Krispol


    tył domu z widokiem na "tymczasowy" taras


    moja ulubiona perspektywa:)
    ...
  3. Morelki ko?o Krakowa

    Witam po przerwie, dziennik ledwo założony a już zapuszczony i leży gdzieś w otchłani. No ale postanawiam się poprawić:)

    Na początku co nieco o powodzi: u nas na szczęście na działce spokojnie w miarę, mamy piasek a nie glinę i do rzeczki dość daleko więc oprócz solidnych stojących kałuż spowodowanych tym, że woda gruntowa właściwie wyszła na powierzchnię, nie mieliśmy żadnych problemów. Dach też nie cieknie. Za to w mieszkaniu gdzie mieszkamy zalało ...
  4. Aktualizacja

    Byłam na budowie, obejrzałam wszystko. Zaczyna wyglądac coraz lepiej. Scianki działowe sa już wszystkie zrobione, ściana do garderoby także, wszystko juz ma taki zarys jak powinno miec. Wszystko jest ok, ale zaczynam miec obawy czy starczy nam kasy na wszystko. Kominy tez juz prawie stoją z grafitowej cegły klinkierowej z jasną fugą. Niedługo mają wstawiac okna, a w tym samym dniu maja zrobic alarm.
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    To teraz zdjęcia Megusi i jej .................................................. ..kawalerów przesiadujących pod domem :)
    jeszcze się nie wprowadziła na dobre, a już taką robi furorę w okolicy :lol:

    Najpierw zaglądała ona :) w końcu trzeba się pokazać

    Później nieśmiało czarny ( blisko słupka w trawie)

    Następnie łaciatek ...
Strona 1 z 19