dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. tak było 5 miesięcy temu !

  2. Dlaczego "Dom w Tamaryszkach 6"?

    Moja kochana Żona uzmysłowiła mi, że powinienem był zacząć dziennik od tego, co budujemy i zgrubsza dlaczego.

    A więc historia naszego domku zaczęła się od 550-metrowego kawałka ziemii, leżącego w Nowy Dworze nieopodal Niczego, w samym środku jeszcze większego kawałka ziemii należącego do miasta, na którym było Nic Ale oczom naszej wyobraźni malował się wspaniały dom, duży ogródek a mój kochany Teść wspominał, że mają tu budować drogę, ...
  3. Wykop pod ławy

  4. Dolna ?azienka - START

    Wiem. Zalegam niektórym z odpowiedziami na PRIVA. PRZEPRASZAM. Przysłowiowo padam "na ryj" ze zmęczenia. Ledwo żyję. Niebawem nadrobię... Obiecuję.
    Tymczasem... Wspominałem o łazience dolnej? Mikorskopijna... ale ma być ciekawa. Zerknijcie na wizualki i stan obceny. UWAGA! to co na wizualizacji jest szare będzie srebrne, stalowo szare i betonowe... Niedoskonałość kolorów. Za to architekt Genialny. Haniu - pozdrawiam

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Mamy schody i strop nad garażem

    Hihi - nie uwierzycie! Od czasu budowy domu pierwszy raz widzę, jak lano beton na nasz domek Do tej pory świadkiem tej ciekawej operacji była moja Żona, Dzieciaki - ale ja - tylko słyszałem i oglądałem efekty. A dzisiaj zobaczyłem...... i przezwałem sobie pompę do betonu "plujką"

    Ehh.... no nic - fajnie fajnie - w strugach deszcze, przy akompaniamencie plujki Majstrowie lali beton nad garażem, który potem spływał w schody. Niestety zdjęć z operacji ...
Strona 1 z 5