dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Próba wklejenia zdjęcia

  2. Wytyczono, wykopano

    No i ruszyło. Wczoraj po południu uwijali się Geodeci. Zaraz po nich zaczął szaleć "Pan Koparek", ale nie poszalał sobie za długo bo się ciemno zrobiło. Dokończył dzisiaj i podkop zrobiony.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4272..jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	17062

    Nadal nie wiem jak załączyć duże zdjęcie. Może mi ktoś podpowie??? Kurcze, nie mam czasu żeby nad tym posiedzieć . Założyłam konto na Onecie, ale nie miałam kiedy popróbować jak z tego skorzystać....
  3. Dom w Lesie

    Szczególnych postępów wartych odnotowania co prawda brak, ale ad acta jedną ważną rzecz muszę wpisać.

    Otóż rozpoczyna się właśnie kolejny istotny etap naszej budowy: glazura. Nawet nie byłoby nam do niej tak spieszno, ale lada dzień będzie się montować kotłownia, warto więc by choć ten fragment pomieszczenia gospodarczego, w którym ona ma stanąć, wypłytkować.

    I teraz będzie dygresja:
    Dawno dawno temu, kiedy jeszcze byłem wolny jak ...
  4. Nasz domek - ''Portos''

    Zapomniałam napisać że już jest 6-pustaów (z 1.20m -wysokości) ściany zewnętrznej.
  5. Nasz domek Portosik

    Prace na budowie zostały przerwane na tydzień ,gdyż naśi fachowcy(mój szwagier i znajomy) mają drugą budowe,z jednej strony szkoda ,bo pojade na urlopik i bym chciała zobaczyć jak najwięcej a pozytywnie jest tylko to ,że jak u nas będzie trzeba czekać np.na materiały budowlane to fachowcy zawsze mają drugą budowe i zasze będą mieli co robić
Strona 1 z 3