dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Fotodziennik Lawendy

    Mamy STROP :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


    w trakcie……





    I po……





    ...
  2. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Ja zwariuję!
    Przeglądam galerie kominków i na nic nie mogę się zdecydować. :roll:
    Podobno babki w ciąży tak mają - od któregoś tam miesiąca wszystko jest nie tak, nic nie pasuje, to co wcześniej się podobało teraz jest be, ale co gorsza nawet to, co się nie podobało, też nadal nie jest dobre. :lol:

    Mężuś wróci to mnie uratuje! :D
  3. Jankowo

    I aby nie było, że dziennik budowlany, a ja o kwiatkach, Kazimierzach i takich tam, to obwieszczam, że był stolarz. Obejrzał nasze stojące w kartonach od roku drzwi i owszem zrobi montaż, tylko w poniedziałek zabierze je do swojego warsztatu do obróbki. Przesuwne też zamontuje, schodki dwa zrobi z jesionu i obiecuje, że nas nie puści z torbami :wink:

    Rozpakowałam nareszcie moje ukochane "skorupy". Tak mi już trochę ich brakowało :wink: Każda filiżanka ...
  4. Nasza Lawenda

    wrzucam na zaś :wink:

    Oto zestaw dokumentacji:
    1. Zgłoszenie zakończenia budowy
    2. Oświadczenie kierownika budowy o zakończeniu budowy
    3. Dziennik budowy
    4. Pozwolenie na budowę
    5. Numer porządkowy budynku
    6. Opinia kominiarska
    7. Oświadczenie elektryka
    8. Protokół z odbioru przyłącza wody
    9. Protokół z odbioru przyłącza gazu
    10. Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza
    11. Opłata skarbowa 10zł
  5. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Dzisiaj dla organizmu naszego domu nadejszła wiekopomna chwiła.Otóż ogrzewanie dostało serce-czyli pompę ciepła.Jesteśmy pod jej wrażeniem ,ponieważ machineria wygląda bardzo okazale i mamy nadzieje ,że równie wspaniale będzie spełniać swoje zadanie .Jeszcze nie wszystko zostało ukończone ,ale jutro już prawdopodobnie przetniemy wstęgę w kotłowni. :lol:
    Ja natomiast zmagam się cały czas z wyborem koloru do kuchni .Dziś pomalowałam kawałek ściany takim cementowym ...
Strona 1 z 16