dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Willa Jazgotka

    Sprawa, którą podświadomie odkładaliśmy na później to odwodnienie
    deszczówki.

    Dziwne, bo poszło całkiem sprawnie i szybko.

    Od zamówienia kręgów po uzgodnienie kosztów robicizny, zakup rur i kształtek.


    Naważniejsze, że już po wszystkim.
    Każda z rynien została podłączona (poprzez specjalny osadnik)
    do mini kanalizacaji deszczowej, z której rurami prosto do dwóch studni.



    ...
  2. Dziennik pontypendy

    A teraz na specjalne życzenie mojej rodziny, która z racji odległości nie może na bieżąco ogladać postępów na mojej budowie - najnowsze zdjęcia!
    Dom z gotową elewacją, tynk w kolorze biel naturalna i pięknie wygladająca modrzewiowa podbitka.

    Widok od frontu,te pionowe kreski to stelaż pod elewację z desek.

    W zachodzącym ...
  3. Początek

    Drzwi przyjechali...Przyjechali drzwi....
    W miniony piątek, po kilku interwecyjnych telefonach, dojechały na miejsce przeznaczenia, zamówione 22.06.br. DRZWI!!!!W dbałości o klienta, jego zdrowie, stan emocjonaly, firma postanowila dawkować mi radość .....Przyjechały tylko cztery skrzydła i wszystkie ościeżnice!Ja ich w pewnym sensie rozumiem. Taki niezwyczajny, prosty człowieczek, po takim czasie oczekiwania ( miesiąc po terminie) mógłby się wykopyrtnąć z tej radości,że ...
  4. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Przez ostatnie kilka dni deszcze były tylko przelotne więc pojechałem sprawdzić wykop czy jest woda i nie ma jej :) . Wykopałem następne 0,5m i jest super-wody nie ma :D . Gorzej z papierologią, mineły 2 miesiące i cisza, może w przyszłym tygodniu coś się wyjaśni.
  5. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Na forum publicznym popełniam dziś postanowienie:
    Od jutra się biorę za ogród. Koniec z chwaściorami, bałaganem, lenistwem i brakiem czasu!

    Mistrzyni W ŻYCIU nie doścignę, ale - żeby nie pójść po prostu po sznurek i się nie powiesić - nastawiam się nie na skopiowanie ale na czerpanie pomysłów.

    Tolusia - wielki buziak!

    Ale musisz troszkę poczekać, zanim Cię do siebie zaproszę, chyba że zimą, kiedy i tak wszystko jest śniegiem zasypane :wink: ...
Strona 1 z 6