dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    A wieczorem mała niespodzianka :(; jak to możliwe, że oddzielnie wszystkie elementy są równe, ale w całości wychodzi krzywo??????
    Dwie godziny szukaliśmy co jest źle zamontowane, że w ostateczności jedno okno wychodzi niżej od drugiego o 1,5cm. Każdy element oddzielnie był ok, razem kicha. Udało się, ale nerwy nadszarpnięte i jeden glif i jeden parapet do poprawki.
    Już kiedyś pisałam: jak ja nie cierpię poprawek !!!!!!! :evil:
  2. FOTODZIENNIK - domek Sevage&Ivi ROSA

    z nowych nowości!
    kupiliśmy parapety do salonu :D :D :D :D
    mamy zamontowane dwie pierwsze (i na razie jedyne) rolety zewnętrzne :D :D
    kupiliśmy 4 pierwsze włączniki do sterowania roletami :D :D :D
    kupiliśmy też.. półeczkę do projektora!!
    :lol: :lol:

    fotki jutro ;)
  3. Mazurska chałupa komtura

    Kilka dni temu pod "komturię" zajechał samochód. Wysiadło z niego troje młodych, wesołych ludzi. Przedstawili się jako akwizytorzy jednej z sieci komórkowych, proponując tel stacjonarny, dostęp do internetu, i szereg innych bonusów...
    Mnie nie było. Z akwizytorami rozmawiała żona komtura.
    W trakcie rozmowy jeden z "akwizytorów" odszedł kilkanascie kroków i bezczelnie "odlał" sie pod ścianę budynku gospodarczego.
    Zapadła decyzja. ...
  4. Rozważny c-33

  5. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Instalacje skończone, domek posprzątany i przygotowany na wejście tynkarzy, którzy niestety mają opóźnienie.
    Już się do tego przyzwyczailiśmy i wcale nas to nie denerwuje. Czekamy i w międzyczasie wybieramy parapety wewnętrzne oraz kominek.

    A oto nasz ostatni zakup, który bardzo ułatwia nam wszelkie wieczorno-nocne prace na budowie
    :D :D :D :D :D :D

    Posprzątane ...
Strona 1 z 14