dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    20.08.2004 Wczoraj i dziś pogoda nam dopisała aż do przesady – mieliśmy 30st.C, co znacznie zmniejszało efektywność pracy ekipy. Mimo to coś jednak przybyło, obecnie mamy prawie cały obrys zewnętrzny już na wysokość 14 warstw, czyli na 2,80m. Cegieł brakuje w zasadzie tylko tam gdzie będą nadproża. Na szczęście właśnie dziś po południu przyjechały kształtki „U”, więc nadproża będzie można już od jutra układać i potem zalewać. Mały problem pojawił ...
  2. dziennik Bozeny i Maćka

    W koncu znalazlam troche czasu by uzupelnic dziury w dzienniku budowy. Parter jest juz zrobiony w calosci. Przyszedl czas na strop. Trwalo to ponad dwa tydodnie, przygotpwanie wienca, polozenia belek i bloczkow terriva, odeskowanie naokolo, zrobienie schodow i dwoch lukow wjazdowych dogarazu. Okazalo sie ze mamy wyjatkowo pracochlonny monolityczny strop. Budowlancy strasznie sie z nim meczyli 8), gdy my w tym czasie wypoczywalismy na plazy. Drewno szalunkowe kosztowalo nas ponad 5000 PLN, za steple ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dziś przerwa w działaniach budowlanych - leje straszelnie, całą noc już i skończyć nie może.... Może do jutra się uspokoi?
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    19-08-2004

    czwartek

    Rolety, rolety, ach rolety :x :x :x
    Dzisiaj Małżek dostał przed południem telefon, że panowie jadą do nas na montaż. Chybcikiem rwał się z pracy żeby dotrzeć na działkę. Po jakimś czasie odebrałam telefon, że ich mój spokojny i opanowany Małżek wyrzucił na zbity pysk. Musieli go nieeeeeźżżżllllle wkurzyć.
    Po czasie dowiedziałam się o co poszło, właściwie zobaczyłam na własne oczy. To jakaś paranoja. Przyjechali z dwoma puszkami ...