dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom z dużym oknem cd....

    witam serdecznie
    postanowiłam kontynuować rozpoczęte dzieło dziennikowe mojego męża - twórcy pierwotnego dziennika z dużym oknem

    http://forum.muratordom.pl/blog.php?...%C5%BCym-oknem

    Jako że mąż jest głównym nadzorcą budowy naszego domu na warszawskiej Białołęce i ogarnia panów wykonawców, jest inicjatorem większości reklamacji/ decyzji budowlanych, ja postanowiłam prowadzić dziennik naszej budowy, coby uwiecznić to karkołomne przedsięwzięcie ...

    Updated 21-08-2011 at 07:16 by lucka6

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. no i się zaczynają schody

    miałam dzisiaj spotkanie z panem elektrykiem. Jak się zaczęły pytania typu"gdzie pani chce gniazdko", albo np w kuchni "gdzie będzie zmywarka", stwierdziłam, że "wiem, że nic nie wiem". W pokojach na poddaszu szybko poszło. Gorzej z kuchnią i łazienką.Niby miałam w głowie ułoże mniej więcej gdzie co ma być, ale dzisiaj mi uświadomiono, że się mogę nie zmieścić ze zlewozmywakiem, albo kuchenką tam gdzie chcę, a w łazience tam gdzie sobie wymyśliłam ...
  3. m98 uroczy zakątek

    Wczoraj i dziś chłopaki przygotowywali dół pod chudziaka, jeszcze muszą dokończyć w poniedziałek, a we wtorek leją chudego.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG0455.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	71000   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG0453.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	71001  
  4. powolutku idziemy do przodu

  5. Nowe kominy już są...

    Zaczęło się od tego ( 13.08 )



    i kilku potłuczonych dachówek, które zostały szybko podmienione z przyczyn wiadomych. Pogoda, jak widać, nie zapowiada się na zbyt ciekawą. W sumie, to taka też i była przez dwa dni. Przez te "martwe" dwa dni dom stał bez kominów. Był łysy i brzydki.
    Czy ktoś wie, jak wygląda dom bez kominów? ...

    Updated 20-08-2011 at 08:55 by kardamina

    Tagi - katalog słów kluczowych: kominy, nowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2