dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    1% tak niewiele a może pomóc

    Dziś trochę nietypowy wpis ale bardzo ważny :roll:

    http://www.dzieciom.pl/7344

    Grześ to synek brata mojego małża, rówieśnik mojej Zulinki ....... ten Maluch czeka na waszą pomoc gdyż pracy przed nim bardzo dużo......... do tej pory za pieniążki zebrane w Fundacji udało się częściowo opłacić jego rehabilitacje ruchową i stymulacje rozwojową :roll: na szczęście jak na razie nie wykryto u niego żadnych ...
  2. Nasza BUKOWA CHATKA

    Brrr... Zimno..
    Zamarza oddech, zamarzają nawet myśli..
    Ale w środku, w sobie mam ciepełko, zwłaszcza jak wybiegam myślami w przyszłość, do mojego Bukowego Świata..
    Domyślam się, że większość budujących własne chatki, cierpi na tę samą dolegliwość..
    Męcząca niecierpliwość połączona z podwyższoną temperaturą oczekiwania. Może byśmy się wszyscy skrzyknęli i swoimi gorącymi, niecierpliwymi myślami, oddechami nasiąkniętymi oczekiwaniem, ...
  3. Nasza BUKOWA CHATKA

    Brrr... Zimno..
    Zamarza oddech, zamarzają nawet myśli..
    Ale w środku, w sobie mam ciepełko, zwłaszcza jak wybiegam myślami w przyszłość, do mojego Bukowego Świata..
    Domyślam się, że większość budujących własne chatki, cierpi na tę samą dolegliwość..
    Męcząca niecierpliwość połączona z podwyższoną temperaturą oczekiwania. Może byśmy się wszyscy skrzyknęli i swoimi gorącymi, niecierpliwymi myślami, oddechami nasiąkniętymi oczekiwaniem, ...
  4. MoYa budowa (Konkursowego)

    Jesteśmy wściekli, załamani i na klniemy na całego.

    Okazało się, że na płytach OSB pod wełną na całej niemal połaci dachu jest pleśń. Jak kładli ocieplenie dachu było chłodno, potem zrobiło się ciepło a jeszcze zaczęliśmy grzać i wytworzyła się tam przestrzeń w której było wilgotno i ciepło - i takie są skutki.
    Teraz czeka nas zdejmowanie całej wełny, suszenie i pozbywanie się pleśni i układanie wełny i folii od nowa.

    Powiedzieć, ...
  5. Dziennik Arniki

    Zamówiłam i zapłaciłam rozdzielacz i szafkę i coś tam jeszcze do CO podłogowego
    Koszt 900zł z przesyłką..


    Mróz dalej trzyma...
    Nie dostałam odpowiedzi i rurkach do C. odkurzacza.... Dołożymy jeszcze jedną szufelkę...
    Miały być szufelki w wiatrołapie, kuchni, to teraz jeszcze będzie w salonie nieopodal kominka....


    Kiedy się te mrozy skończą?
    A mają nadejść jeszcze większe..... Kiedyś to były zimy... ...
Strona 1 z 13