dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ostatnia (?) prosta...

    A więc komplet dokumentów wylądował w banku... i czekamy na to czy nasze wyliczenia przekonają bankowych specjalistów... Niby wszystko wydaje się w jak największym porządku ale na wszelki wypadek dostaliśmy listę rzeczoznawców na wypadek gdyby był potrzebny operat....

    Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie gładko.. jeśli tak to w marcu: geodeta - obsadzamy budynek, elektryk - podłączamy prąd budowlany, wiercimy studnię... i jazda...

    Więc może ...
  2. W kataleach 2

    Na tę chwilę wydaliśmy już:

    1. Mapki geodezyjne- 0,00 zł
    2. Warunki techniczne podłączenia wody i kanalizy-107,00 zł
    3. Zakup projektu 2440,00 zł
    4. Projekt podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej 307,00 zł
    5. Zaliczka na cegłę, bloczki- 4000,00 zł
    6. Stal- 5155,50 zł

    RAZEM: 12 009,50 ZŁ
  3. Kto buduje kalatee

    Serdecznie zapraszam o wymiany doświadczeń osoby, które mają ochotę pobudować ten domek
  4. W kataleach 2

    W końcu coś rusza do przodu. W poniedziałek o 7:50 jesteśmy umówieni z Panem, który wykona dla nas wodę i niwelację działki. Super sprawa
  5. Kuchnia

    Jako kobieta dosc nadgorliwa kiedy w moim domu pojawiło sie pomieszczenie nazwane kuchnia juz miałam plany jak co i gdzie wiec moja "kuchnia" wygladała tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100225285..jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	39223
    a ja juz miałam co do niej takie plany:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20122009234..jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	39228
    powiedziano mi ze najlepiej ( chociaz tak widziałam wszedzie) by zlew nie był koło okna bo jak wtedy okno dobrze umyc. no wiec zaplanowałam rozmieszczenie co jak mniej wiecej ma byc. doszło do wybierania mebli. ...
Strona 1 z 2