dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witam, chcemy przed zimą zamknąć, ale wszystko zależeć będzie od pogody i finansów :roll: :roll:
  2. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Klikam sobie po allegro, jakis prezent bym sobie zrobila ;)
    Kupilam sobie urodzinowo plaszczyk i kozaki oraz 4 powyzsze regaly, wiec juz troche kasy wydalam w ciagu 2 dni :o a ciagle mi malo ;)

    Znalazlam takie lampy - chyba niezle by wygladaly w naszej kuchni. Pytanie tylko czy nie bedzie ciemno?


    Szukam czegos do kuchni, chetnie wykonczonego mosiadzem. Ale dobrze byloby zeby ...
  3. Dziennik Irmy

    fotele wyglądają tak:





    koniecznie muszę zmienic stolik, bo ten co jest okropnie mnie wkurza
  4. misja: DOM

    drzwi zewnętrzne

    Temat drzwi zewnętrznych nęka nas (właściwie to chyba tylko mnie) już od kilku miesięcy i wciąż nie możemy się zdecydować.
    Problem z drzwiami został zaniedbany na etapie projektowania budynku, ponieważ architekt zaplanował je nie symetrycznie pomiędzy filarami (patrz; trzeci wpis w dzienniku). Oczywiście jest to też nasza wina że nie zwróciliśmy na ten "szczegół " wcześniej uwagi.
    Po poprawkach drzwi nadal nie są na ...
  5. Nasz domek....

    Doradca był, na wypłatę drugiej transzy czeka się około 3 dni,no do tygodnia to maximum.
    Pracusie dalej walczą z ociepleniem. Wczoraj było tak- trzeci dzień ocieplania:


    Dziś pewnie będzie więcej.
    Elektryka zrobiona- tzn. kabelki poprowadzone po ścianach. Teraz trzeba zagipsować puszki.
Strona 11 z 14