dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek Avy i Marka

    Między drzwiami garażowymi a domowymi będzie duże zadaszenie z drewna lub inne. Właśnie szukamy pomysłu - może któryś z forumowiczów coś doradzi?
    Narożnik ma ok 2 x 4 m czyli 8m2
  2. Domek Avy i Marka

    Pan kończył a my w międzyczasie zamontowaliśmy bramę garażową pod kolor rolet okiennych z tłoczeniami "drewnopodobnymi" i zaczęliśmy podsypywać dziury ziemią.

    Dojechała ziemia:



    zaangażowaliśmy nasza dwuletnią córkę do rozrzucania tych marnych 25 ton własna plastikową taczką.. oczywiście wieczorami :PP

    ...
  3. Domek Avy i Marka

    A później to już tylko robiło się ładniej i ładniej.. I przyjemniej do chodzenia i patrerznia.
    Jeśli ktoś lubi, żeby było równo i gładko to niech sie nie decyduje na łupek. Naprawdę trzeba lubić naturalność, chropowatość, aranżacje..
    Dziwią mnie ludzie, którzy z łupka starają sie zrobić teren niczym kostka betonową. to sie nie uda. a próby ujarzmienia łupka wyglądają po prostu paskudnie :/

    Żeby już nie przeciągać - u nas jest tak ścieżka ...
  4. Domek Avy i Marka

    No to zaczynamy:

    19.08 START

    Narożnik koło domu na dzień dobry:


    Pole do popisu pana koparkowego od okiem brukarza Darka (POLECAMY USŁUGI!! - konkretny, dość szybki):




    po robocie zniknęło zielsko,nierówności, paskudne wały.. ...
  5. Marzenia o własnym... podwórku

    Piotr, wysłałem odpowiedź na priva.
    Dziś wykorzystałem słoneczną pogodę i przygrzałem papę do płyt balkonowych. Pojawiały się bowiem zacieki na ścianach wewnętrznych po większych opadach. Pokpiłem sprawę, bo powinienem zrobić to przed ociepleniem ścian i zamontowaniem balustrad. Teraz, niestety, musiałem gimnastykować się z grzaniem papy wokół barierek i, co najgorsze, nie mogłem przecież zawinąć gorącej papy na ścianę. Musiałem ratować się taśmą bitumiczną ...
Strona 1 z 17