dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Aggi

    Sąsiad Story cd

    Odczekałam oczywiście trochę, żeby dać ludziom czas na reakcję, ale żadna reakcja nie nastąpiła :( Wobec tego wsparłam się numerem 913 i dotarłam telefonicznie do pierwszych sąsiadów, tych z lewej – najaktywniejszych :wink: . Umówiliśmy się na spotkanie na działce najbliższy weekend. Zakupiłam flaszeczkę, zabrałam potrzebne formularze i pognałam. Po pokonaniu krzaczorów okazało się, że z lewej strony jest niewielki ogródek ze starannie ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.11.19
    Dzisiaj spadło diabelnie dużo śniegu a ja jeszcze nie zrobiłem stropu :x .Zabrakło mi jakiegoś tygodnia, może więcej pracy na budowie. Szkoda.
    Jest jeszcze jedna wiadomość - dobra. Koparka zaczęła kopać pod przyszły wodociąg. Tak więc w przyszłym roku będę miał wodę z wodociągu.
  3. Kazimierz - dziennik Margolci

    Buda stoi na ściernisku ... cd...


    Podniesieni na duchu wiadomością o rychłym nadejściu ery światła czyli prądu, postanowiliśmy podkręcić nieco tempo prac, żeby jeszcze przed jesienną pluchą i pierwszymi mrozami móc na dobre osiągnąć stan surowy zamknięty. Ponieważ dekarze szybko uwinęli się z położeniem dachówki na wieżyczce, przeto zapadła decyzja o wstawieniu pierwszych trzech okien umiejscowionych właśnie na niej i o ociepleniu jej wełną (co ...
  4. Dziennik budowy RENI

    W następną sobotę było zimno, wiał wiatr, nawet trochę padał deszcz, a my pojechaliśmy na działkę włożyć te nieszczęsne dwa słupki. Moi mężczyźni zabrali łopaty i zaczęli kopać dołki, które koło samochodu z piaskiem rozgniotło. Ja natomiast uzgodniłam z "boczną"sąsiadką, że jej syn zabezpieczy mi na zimę otwory okienne i drzwiowe coby śnieg nie sypał do środka. Da mi znać co powinnam kupić, pewnie będą potrzebne gwoździe i folia.
    Po pół godzinie ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    A tu widok na schody i wiatrołap, którego jeszcze nie ma, ścianę garażu i wejście do toalety (to ta ściana z cegły), która także jest jeszcze pozbawiona pozostałych trzech ścian.

Strona 1 z 2