dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wielki las

    Otóż nasza przyczepa miała ... okno,a dokładniej 1,5 okna.
    Jedno małe - 1 x 1m, a drogie całkiem malutkie 0,4x0,4m.
    Przed nadejściem pierwszej zimy uznałem, że należy je zabezpieczyć okiennicą. Z tradycyjnej - drzwiczkowej, szybko zrezygnowałem - okno było zbyt blisko drzwi. Wpadłem więc na pomysł (mój własny, nigdzie nie podejrzany 8)), aby z 2 ceowników zrobić prowadnice, w które z góry będzie się wsuwać deski. Oczywiście pojawiły się problemy, największe ...
  2. domek dla szóstki

    Jacek dziś odbył niezłą rundę po urzędach i w ten sposób załatwił wiele rzeczy: w urzędzie gminy wniosek o przyłącza wod-kan, u notariusza odpis z księgi wieczystej (nasza księga wciąż nie gotowa, więc jeszcze na ARN), w energetyce uzgodnienia dotyczące przyłącza i umowa, w banku brakujące papiery do kredytu i wreszcie u architekta - to co potrzebne do projektu przyłączy. Teraz czekać. Z naszej strony na razie wszystko zrobione. :)
    Na dziś: 20 zł za odpis z księgi ...
  3. Dziennik Pawła

    Ostatnio mało czasu na wpisy. A mury się pną do góry.



    Jak widzimy za oknem coraz wcześniej ciemno. Pora na zdjęcie nocne.

  4. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    O ewentualne rady i komentarze prosze na stronie komentarze CMyKA

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...=929117#929117

    Mając troche czasu na drugiej zmianie postanowilem stworzyc dziennik budowy. Sądzę, że komus mogą sie przydac doświadczenia z zimowej budowy. Czy można budowac w zimie? Po konsultacjach stwierdzono, że nie ma problemu. Jeżeli ekipa nie widzi problemu to ja rowniez.

    Na początek krotka historia naszych marzeń o własnym ...
  5. Dziennik Whisperów

    20 listopada 2005
    Zrobiliśmy sobie małe zestawienie rzeczy, na które musimy wydać pieniądze żeby jakoś zamieszkać, bądź tych które musimy wydać, bo już zamówione. Wyszło... tragicznie. O jakieś 20 tysięcy za tragicznie. :evil:
    Zrobiliśmy kolejne zestawienie, nie uwzględniające takich zbytków jak lustra w łazienkach, wykładzina tam gdzie nie jest absolutnie niezbędna, zjechaliśmy z blatem do kuchni z zamierzonego granitu do zwykłego drewnopodobnego... Wyszło ...
Strona 1 z 3