dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik - dom w nektarynkach G2 micha1979

  2. Dworek i ogród różany Moni

    Moje różyczki kaskadowe jeszcze muszą dużo naturalnego nawozu zjeść, żeby takie urosły, ale ... za kilka lat będą takie na pewno :D Muszę tylko moim różom zastosować kurację celem pogrubienia skóry :lol:, czyli mało azotu a więcej krzemu i potasu (braki krzemu dają u ludzi podobne objawy - łamiące się pazurki i wiotkie włosy :wink:). Gruba skóra róży utrudnia i często uniemożliwia grzybowi przyniesionemu wiatrem, zagnieżdżenie się na liściu, przebicie skórki i wpuszczenie ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Moje różyczki kaskadowe jeszcze muszą dużo naturalnego nawozu zjeść, żeby takie urosły, ale ... za kilka lat będą takie na pewno :D Muszę tylko moim różom zastosować kurację celem pogrubienia skóry :lol:, czyli mało azotu a więcej krzemu i potasu (braki krzemu dają u ludzi podobne objawy - łamiące się pazurki i wiotkie włosy :wink:). Gruba skóra róży utrudnia i często uniemożliwia grzybowi przyniesionemu wiatrem, zagnieżdżenie się na liściu, przebicie skórki i wpuszczenie ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Fotosik poblokowal mi zdjecia, wiec przenioslam sie na imageshack, bede powoli wklejac na nowo zdjecia do dziennika. Dzisiaj pierwsza proba.

    Szalenstwa leosia :P


    [/img]
  5. Jankowo

    Nareszcie powstaje nasza łazienka. Po pierwszym tygodniu pracy wygląda na to, że fachowiec trafił się nam O.K. Na wszelki wypadek nie chwalę dnia przed zachodem... :wink:
    Natomiast dużą pomyłką okazało się zamawianie glazury w łomiankowskim Romaxie. Na podłogę zabrakło nam 4 płytek, a na ściany mam za mało o 4 pudełka jasnych płytek. Na szczęście ciemnych mam za dużo o 4 pudełka, więc będzie się miało co kurzyc w garażu :evil: :evil: :evil:
    Pani przygotowująca ...
Strona 1 z 10