dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Trzy dni w rurę.

    Trzy dni wentylacja zrobiona, trzeba było układać pod laser tak żeby nie przekroczyć granicy zabudowy poddasza KG.
    Zgromadzony elementy do zabudowy czekają na poniedziałek, trochę porysowałem ściany







    ...
  2. Tertio vero – Projekt

    Tertio vero – Projekt
    Przede wszystkim musicie wiedzieć na co was stać i co chcecie osiągnąć.
    Po przeszukaniu setek projektów zdecydowałem się na projekt indywidualny, i tu uwaga – to nie takie proste bo trzeba wiedzieć co się chce a co można zgodnie z planem zagospodarowania.

    Updated 21-02-2015 at 12:14 by Gizmoak

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Secundo – Papierologia

    Jeśli kupujecie lub posiadacie działkę o statusie działki budowlanej to już sukces.
    Ja nie miałem tego komfortu, przygotowanie wszystkich papierków a jest ich sporo to dużo pracy i czasu, nie będę się rozpisywał ale potrzeba dużo cierpliwości.
    Dlatego trzeba się dobrze zastanowić na co mamy czas i siły lub uprościć sobie życie i kupić działkę budowlana z mediami.

    Updated 22-02-2015 at 09:30 by Gizmoak

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Primo-działka

    Przedewszystki aby budować dom trzeba mieć gdzie go postawić.
    Akurat z tym nie miałem problemu nawet miałem trzy opcje lecz na żadnej z działek nie można było od razu budować.
    Pierwsza opcja działka największa mimo ze umiejscowiono w malej wiosce wszystkie media blisko to niestety w miejscowym planach zagospodarowania terenu jest jako pas zieleni, w grę wchodzi studium oraz przekwalifikowanie terenu lecz jest to proces wieloletni i już trwa od kilku lat.
    Druga ...