dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wymarzony domek?!

    Zima nas nie opuszcza w dalszym ciągu, moze na święta też będzie biało? :o
    Instalacja gazowa odebrana, jutro nasze pierwsze prace okołodomowe czyli zaczynamy zasypywać dół, w tym tygodniu mają nam zatankować gaz, pora załatwić kocioł, podobno od kwietnia mają być promocje na veilanty, musielibyśmy czekać prawie dwa tygodnie, chyba nie zdecydujemy sie na kolejne opóźnienie, chcemy mieszkać najszybciej jak się da :wink:
    Od jutra będą kładzione kafelki, pożegnaliśmy ...
  2. Pamiętnik mojej mamy

    15.11 Około godziny 14.30 zakończono wreszcie murowanie komina w kuchni. Wszystkie prace murarskie na ten okres pracy są zakończone. Uf!!! Od jutra M. z kolegą Bogdanem i Piotrem mają przygotować zbrojenie górnego wieńca i szałować. Ciekawe ile dni im to zajmie?

    Dzisiaj pożegnaliśmy p. Rysia, chyba będę skakała z radości. Oczywiście solennie mu obiecaliśmy wezwać go jak będziemy robić ściany działowe. Nigdy w życiu, po moim trupie. Przygotowanie górnego wieńca do zalania ...
  3. Dom z widokiem?

    Pan Architekt choruje :evil: :( , więc kwestia rzutów przesunięta na bliżej nie określoną przyszłość. Mam tylko nadzieję, że będzie to jednak bliżej niż dalej nieokreślona...
    Za to projekcik przyłącza wodociągowego się tworzy :D . Niestety Pani Inżynier zażyczyła sobie za niego 600 zł plus koszty uzgodnień :evil: .
    Po spotkaniu z Panem Projektantem przyłącza energetycznego, wiemy, gdzie będzie stała szafka prądowa. I wiemy również (ale to już nie ...
  4. Dziennik Anetmar

    Poszły konie po betonie!
    W wolnym tłumaczeniu budowa ruszyła i to PEŁNĄ parą!
    Wczoraj mój Ślubny Jedyny postanowił kontrolny telesion do naszego Speca Majstera Fachowca wykonać coby wybadać czy przypadkiem znów jakiegoś załamania związanego z aurą nie przeżył i czy jutro zaczyna. A nasz Dzielny SMF oznajmił, że On już rozpoczął zmagania z tematem nawet juz z kopareczką na działeczkę zawitał ale!.... Biedaczki na plac wjechać nie mogą bo nasz sąsiad Złota ...
  5. Batuta Gosi i Grzegorza

    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Strona 2 z 2