dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    21.03.2006
    Od kilku dni próbuję zrobić sieć wewnętrzną.
    Straty:
    Ponowna instalacja karty na moim "dziadku" (Win 98)
    Rekin ma X-peka więc tak od razu nie pada.
    Router widzi oba komputery (przydzielił im różne adresy, ping działa) a ja nie wiem jak je udrożnić, żeby się widziały. Oczywiście na 1.000.257% dam sobie radę, ale męczy mnie to trochę. A co jak kompów będzie 5 :o :-? 8)
    Znaczy, trza se rewolwer kupić, coby w łeb ...
  2. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Cytat Napisał Alina Lozowska
    Dawno nic nie pisałeś. A ja mam pytanie czy robisz komin w kolorze białym czy murujesz kinkierem? W wizualizacji mamy białwe kominy. co myslisz na ten temat?
    pozdrawiam
    Alina :P
    Nic się ciekawego nie dzieje , bo zima, ale niedługo zaczynam tynkowanie , a kominy zrobiłem z klinkieru w kolorze dachówki ( jak to wygląda widać na fotkach w dzienniku , troszkę wyżej:)), nie chciałem tynkowanych , zwłaszcza białych , bo się brudzą i tynk jak ktoś coś źle zrobi ...
  3. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    No to dzialam dalej.
    Dzis byla wizyta u nowego pana architekta. Wrazenie jak najbardziej pozytywne. Godzinna rozmowa i omowienie projektu. Od razu zobaczyl w nim bledy (np. niewygodne schody i korytarz o szerokosci 96 cm przy schodach). genarlnie moj dom nie bedzie najlepszy - chyba ze buduje go docelowo dla kogos a nie dla siebie :( Normalnie katasrofa :cry:

    Na szczescie nie jestem z tych co sie zalamuje. W koncu wpakowalismy materac 200x160 do 4os windy w bloku to nie ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Czas się kurczy a pracy mamy jeszcze że hohoho :)
    Sławek się śmieje że może do września będzie tak jak ma być ( chyba nawet mój optymizm jest miniejszy, coś się u nas zaczyna odwracać :wink: :) ).
    Górna łazienka nabiera wyglądu, meble kuchenne są :)
    Nawet jeden kibelek wisi :wink: :)
    Malujemy, malujemy jaki ten dom duży :o :roll: Końca tego malowania to raczej nie widać :-?
    Panele w sklepie, ale za to mamy parwie wszystkie gniazdka ...
  5. Pamiętnik mojej mamy

    ROK 2003

    Całą zimę mam czas na znalezienie dobrego dekarza. Przeglądam ogłoszenia w miejscowej gazecie i dzwonię. Pierwszego dekarza (wstępnie 10,- za więźbę, 18,- za blachodachówkę - m2) proszę o wycenę według projektu, ale jakoś niemrawo mu to idzie. Dekarz z drugiego ogłoszenia miał bardzo niską cenę (8,- za więźbę i 10,- za blachodachówkę) rozmawiam i pytam czy może podać mi adresy gdzie robił dachy. Okazało się, że miejscowości gdzie budjemy robił ...
Strona 1 z 2