dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    CZUJNIK WIATRU I NASŁONECZNIENIA cokolwiek to znaczy

    A oto kolejny gadżet z kolekcji mojego męża. Moje kochanie wymyśliło sobie coś takiego jak czujnik wiatru i nasłonecznienia (oczywiście uniwersalny). sama nie wiem czy to nasz dom czy tajna siedziba agenta J007
    A oto co potrafi to cacko
    • otwarcia markizy, jedynie w przypadku odpowiednio silnego nasłonecznienia,
    • zamyka markizy w przypadku braku intensywnego natężenia oświetlenia słonecznego,
    • zamyka markizy
    ...
  2. ruszamy- wiosna 2011

    no! w koncu- wpierwszy dzien wiosny powrocili murarze na budowe. Dopiero kilka dni temu odmarzła ziemia wiec panowie dzisiaj sie rozejrzeli, jutro zageszczaja i w srode wylewka
    a od poniedziałku mury!! hurraaaa!!!
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    Oj dziekuję bardzo Oj porządki to dopiero sie zaczną. Jeżeli chodzi o mycie tych płytek (paradyż Akresia) jest bardzo proste woda +delikatny płyn (Ludwik lub Ajax) oczywiście jeszcze mop i chęci hihi. Ale tak poważnie, przecierałam je dwa razy wodą z płynem do naczyń i było ok, bez smug i nalotu. Niestety ciagłe chodzenie fachowców powoduje, że tracę ochotę na mycie podłóg Nie pomogają nawet kartony na podłodze

    Pozdrawiam wiosennie
  4. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał bdan Zobacz post
    niezapominajko coraz piękniej u Ciebie; masz już za sobą pierwsze porządki i mycie płytek; jak oceniasz płytki w salonie w utrzymaniu czystości, czy je wcześniej impregnowałaś (rozumiem, ze to Arkesia); jak oceniasz poler i "niepolerowane";

    pozdrawiam i życzę szybkiego zamieszkania w domku
  5. projekt jagódka

    Witam!
    Właśnie rozpoczęliśmy z mężem budowę naszego domku projektu JAGÓDKA wersja C lustro z pracowni horyzont. Miejsce to Goleniów, woj, zachodniopomorskie. Jeśli jest ktoś zainteresowany podyskutować na forum to zapraszam! Będziemy pisać z mężem na zmianę.
    Pozdrawiamy
    Gosia@Remii

    Dzisiaj wylaliśmy ławy pod fundamenty, majstry idą jak burza rano zaczęli kopać a o godzinie 19:32 wyjechała ostatnia grucha. Sąsiedzi się śmieją że ...

    Updated 30-03-2011 at 06:45 by oaza

    Tagi - katalog słów kluczowych: jagódka, projekt jagódka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09431b.jpg
Wyświetleń:	335
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	49079   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09429a.jpg
Wyświetleń:	306
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	49080  
Strona 1 z 4