dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zoja Polo pod Wrocławiem

    Piękną zimę mamy tej wiosny..

    Dziś mimo raczej ekstremalnych warunków rodzinka ruszyła do rozgarniania gruzu i utwardzania drogi dojazdowej. A było i dalej jest co rozgarniać..





    Blaszak powoli się zaczyna wypełniać. Dziś przybyła ławeczka i dwa taborety. Wszystko składane na miejscu.

    ...
  2. Deskowanie na elewacji.

    Tynki we wnętrzach robią się w tempie ekspresowym, a i elewacja się nie ociąga . Deskowanie pióro- wpust po łupek znajdzie się na większej części elewacji.





  3. Elewacje ;-) - zdjęcia

    Witam.

    Moze mi pomozecie cos dopasowac do mojego domu. Na razie jest w stanie surowym wiec moge wybrac kazdy kolor elewacji.
    Dom z biura archon:
    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m447c2b56bac8a

    Na razie mam tylko 2 kominy z czerwonej cegly klinkierowej z ciemnobrązową(grafitową) fugą między klinkierem.
    Myslalam o ciemnobrązowej blachodachówce i ciemnobrązowych oknach, drzwiach i bramie garażowej. Ale nie bardzo ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01119m.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	178119   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	00094.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	55,6 KB
ID:	178120  
  4. Mróz czasem pomaga

    Witam,
    Dziś wykorzystując tę powaloną pogodę ,mroźną, postanowilismy zrzucić bloczki fundamentowe. Tak jak sobie zażyczył tego wykonawca operator hds-u ułożył palety pomiedzy ławy. Wielki szacun dla operatora, układał palety z wielkim wyczuciem.

    Updated 21-03-2013 at 10:52 by Loraq12 (dodanie fotki)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Droga utwardzona

    Wiec droga gotowa juz udalo sie bez pozwolenia na wjazd pod znak 3i pol tony. wstawiam fotki.
Strona 1 z 3