dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Maksia

    Styropian
    wydarzenia z dnia 28 stycznia 2005


    Mając na względzie sezonowe różnice cen niektórych materiałów budowlanych postanowiłem zaczaić się na styropian, kiedy będzie najtańszy. Obserwacja polegała na dwukrotnym w ciągu tygodnia dzwonieniu do hurtowni i pytaniu o cenę. Niektóre telefony stawały się już śmiesznie: ‘Hurtownia materiałów budowlanych XYZ, witam chciałem … a witam, witam już panu mówię’, i tu padała cena styropianu. ...
  2. Dziennik Maksia

    Duże zakupy…
    20 kwiecień 2005


    Na budowę dotarły zamówione dzień wcześniej materiały, przede wszystkim klej do styropianu (800kg, 32 worki po 25 kg każdy), klej do zatapiania siatki z włókna szklanego (1000kg, 40 worków po 25 kg każdy), pięć rolek tejże siatki (w każdej rolce po 50m2), trzy wiadra podkładu gruntującego (3 wiaderka po 21 kg każde), dziewięćset kołków do mocowania styropianu (długość 20 cm), siedemdziesiąt pięć metrów bieżących ...
  3. Dziennik Whisperów

    21 kwietnia 2005
    Z samego rana (7:00) telefon z betoniarni. Pompa przyjechała, czeka przed bramą, brama zamknięta, nikogo nie widać :o Dzwonię do Szefa Ekipy, który jest wstrząśnięty, lecz nie zmieszany - mówi że robią od 6:30, brama jest otwarta, żadnej pompy nie widzieli w okolicy. Telefon do betoniarni - gdzie właściwie jest ta ich pompa? Eeeee... powinna być u nas ale chyba jest gdzie indziej :wink: Więcej nie oddzwonili, więc uznaliśmy sprawę za załatwioną. ...
  4. Dziennik Whisperów

    20 kwietnia 2005
    Rano telefon z betoniarni z pytaniem na którą przewidziane jest zalewanie wieńca. Wykonuję telefon do Szefa, który mówi, że zalewania dziś nie będzie, że on wcale nie mówił że miało być. I że będzie zalewać jutro rano. Wkurzył mnie, ale że akurat byłem w pracy, czyli jakieś 30km od niego, to tylko wypuściłem powietrze i umówiłem betoniarnię na rano.
    Jak się okazało, Ekipa skończyła szalowanie w miarę wczesnym popołudniem.
    ...
  5. Dziennik Whisperów

    19 kwietnia 2005
    Ekipa zbija blaty na szalunek wieńca. Szef Ekipy mówi, że następnego dnia mają zalewać.
Strona 1 z 4