dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    20-22 maja 2005
    Strop jest coraz "większy". Mamy już "sufit" w gabinecie, łazience, spiżarni i kuchni. Zostawiono miejsce na żebro rozdzielcze. Weszliśmy na górę obejrzeć ten strop. Nieźle to wygląda, a jakie ładne widoki. I wysoko. Trzpienie i nadproże nad wjazdem do garażu ładnie sobie schną. Mamy także poprowadzoną ze studni do domu w kotłowni wodę. Sprawdziliśmy, leci. A my w sobotę wreszcie wzięliśmy się, a właściwie Tadek, za sprzątanie ...
  2. Nurniego dziennik

    21.05.2005

    Właśnie wróciłem z budowy. Po 10 godzinach podpowiadania, doradzania i pomocy ekipom zakończyłem kolejne 2 etapy:

    1. Kominek - budowa zakończona, pierwsze rozpalenie wykonane, trochę śmierdzi - ale musi. Kominek prezentuję się zgodnie z naszymi oczekiwaniami i nam się podoba. Połowince na razie tylko ze zdjęć.

    2. Ogrzewanie - piec odpalony, kaloryfery grzeją, podłogówka działa na 20 st. (wygrzewam jastrych) Piec działa tak, ...
  3. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Dzisiaj zakończyła się akcja szambo piękne 12 krążków zostało zakopane w ziemi ...no prawie zakopane, bo u góry musimy jeszcze wysmarować klejem i skombinować jakieś włazy na dziury u góry, bo za gotowe zażyczyli sobie 400 zeta :x Po złomach się pochodzi może coś się znajdzie.

    A tak poza tym to nasza cześć działki przypomina okopy (tak jak przy fundamentach) - niedługo będziemy podłączali wodę do domku oraz prąd, stąd trzeba było wykopać podziemne ...
  4. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    21-04-2005 r.

    Na 11 załatwiłam transport reszty cegieł, musze zgłosić sie tam wcześniej, fajnie mogę wstawać w taką pogodę nawet o 6 rano :D Mój teść chodzi z nosem na kwintę i coś mruczy, pytam co jest a on na to, że rozmawiał rano ze znajomym który tez stawia domy i uważa że mój Pan od budowy to maruda i "płaczek " i przesadza, na mojej twarzy zarysowało się ździwienie :o pytam dlaczego tak uważa a on na to , że dzisiaj rano na spacerku ze ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Ach, zapomniałam napisać o bardzo ważnej sprawie. To jest ściśle związane z budową, więc pewnie dlatego zapomniałam.... :-?
    Był u nas dzisiaj na działce bardzo miły pan. Pan nie przyjechał w odwiedziny w celach towarzyskich. Pan montuje rekuperatory, DGP i...pompy ciepła. Znamy go z targów budowlanych , które odbyły się całe wieki temu, ale tenże pan robił rekuperator u Maluszków i wiemy, że są bardzo zadowoleni. Pan G. jest po ciężkim wypadku, więc nawet nie wysiada ...