dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Łazienki , projekty

    Płytki do łazienek wybrane. Projekty gotowe były już w ubiegłym roku tylko ciągle brak czasu u małżonka na pracę u siebie..., ale to chyba dobrze bo zarabia na wykończeniówkę.

    Do dużej łazienki kolekcja Elegant natur , do małej ARTABLE BIANCO, BROWN.
    Wanna Ravaka xxl,
    http://www.ravak.pl/pl/wanna-xxl
    miska wc i bidet Roca
    http://www.systerm.pl/1135,s1_miska-wc-roca-meridian-n-compacto-a346248000.html
    umywalki nablatowe - nie jestem jeszcze ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	383
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	190801   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	377
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	190802  
  2. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    Po kilku dniach przerwy uaktualniam wpis.
    Na dzień dzisiejszy mamy już strop nad parterem wylany wczoraj i teraz wszystko sobie ładnie schnie (tydzień). A po niedzieli ściany na poddaszu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08241.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	190812
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08242.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	190813Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08243.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	190814Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08246.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	190815
  3. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    Zdjęć całego gotowego stropu nie mam bo zaplanowałem sesję zdjęciową na dzisiaj ale mi ekipa z rana rusztowanie zwinęła i tak się to zakończyło.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00366.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	190810
    Nie kupowałem gotowych ob-murówek (nie wiem jak to się fachowo nazywa) ale zleciłem obmurowanie wieńca z BK 6cm. dzięki temu zaoszczędziłem parę złotych a dodatkowo mam wieniec troszeczkę cieplejszy. Dodatkowo pomiędzy zbrojenie a ten 6-cio centymetrowy pustak włożyłem 2 cm styroduru
    ...
  4. Ściany 2

    Pogoda w pierwszym dniu stawiania ścian nie była najgorsza, kilka razy przelotnie popadało, kilka minutowa przerwa nikomu nie zaszkodzi. W trakcie budowy nie mogłem się zebrać do domu, czekałem na każdą cegłę, dopiero teraz zaczyna być coś widać. W myślach dzieliłem już powierzchnię na pokoje - wydają się małe (i baaaaaaardzo wysokie ha ha ha). W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność widzieć troszkę powiększoną Anulkę (w odbiciu lustrzanym) i pokoje są wystarczające. ...
  5. Ściany 1

    I ruszyło, czas na ściany.
    O poszukiwaniu materiałów, ofert nawet nie wspomnę - odciski na uchu od słuchawki telefonicznej i pozdzierane linie papilarne na palcach od klawiatury komputera. Ale warto, można sporo zaoszczędzić i dowiedzieć się (również). Jeden ze składów budowlanych zaoferował zmianę grubości ścian i dał dobrą ofertę na "25-tkę". Zadzwoniłem do Pracowni HB Studio i zapytałem Panią która stworzyła ten projekt o możliwość zmiany "30-stki" ...
Strona 1 z 4