dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. hydraulika i takie tam ...

    Gdy prace na budowie biegną spokojnie i bez nerwów, to jakoś brak mi potrzeby spisywania wszystkiego na forum
    pewnie to czasem jakiś wentyl bezpieczeństwa dla zestresowanych inwestorów ...
    A na budowie pomału do przodu. Kupiłem i położyliśmy twardy styropian i folię na podłogę, hydraulik dzisiaj już ułożył podłogówkę. Szukam teraz ekipy do wylewek. Może na początku przyszłego tygodnia uda nam się wylać podłogi. Gdy położyliśmy styropian już fajnie widać ...
  2. Po namowie ...

  3. Pierwsze opłaty.

    Dziś załatwialiśmy ubezpieczenie kredytu (900 zł na 5 lat na razie), złożyliśmy w sądzie wniosek o wpis do księgi wieczystej (200 zł), małż złożył wniosek o założenie prądu na potrzeby budowlane (koszt około 2000 - jeszcze nie płacone) a teraz pojechał umówić się z panem od studni. Aha, murarz chce wygolenia działki więc trzeba kupić kosiarkę porządną. No i blaszak na części (około 1000 zł). Jest tego wszystkiego.
  4. Moja budowa

    No i … po ciężkich walkach z biurokracją ...RUSZYŁEM !!!

    Updated 22-06-2011 at 05:28 by marek-

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom przytulny, mg projekt, mg projekt przytulny, przytulny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ogródek

    dostaliśmy pierwszą wizualizację otoczenia naszej inwestycji, którą to niezwłocznie poniżej załączam



    nam się podoba a w Wam?
Strona 1 z 2