dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Funio-Misio-Chatka

    Jutro kolejna inspekcja - trzymajcie kciuki.

    Teraz powinnam Wam pokazać kolejne zdjęcia, zwłaszcza, ze widać postępy :wink: . Dach prawie gotowy, tylko za namową fachowców z montażem okien dachowych poczekamy na zamknięcie budynku i ogrodzenie.

    Zamiast tego pokażę Wam jakie będziemy mieć okna:


    Teraz aż mi się ciśnie na usta komentarz do "naszego złodzieja" ...
  2. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    20-22 czerwca 2005
    Zadanie bojowe na ten tydzień dla naszej ekipy murarskiej to wymurować szczyty, lukarny, otwory okienne wraz z nadprożami. Robią u nas w wolnych chwilach, bo murują u sąsiadów i gdzieś pod Gnieznem. Kolejna duża budowa Dom w Magnoliach. Teraz będziemy mieć z nimi już kontakt tylko od czasu do czasu.
    Tadek wyjechał w delegacje. Podsumowanie działań półrocznych naszej firmy w warszawce (nie obrażając miłych mieszkańców Warszawy). Tak więc dopiero ...
  3. Początek

    Przed chwileczką, tj. około 45 min temu dzwoniła Pani " Wycena" i umówiła się na jutro ok. godziny 10 ....Bożżżyyyyssszzzz.... to NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE..... :o :o :o
  4. Dziennik budowy... Wariantowy M132B

    - 21-06-2005 - 20:57 (Trzeci i ostatni dom, tym razem parterowy - Wariantowy M132B)
    1

    Updated 20-03-2016 at 12:19 by johnboro

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    21 czerwca 2005


    no i co???? :evil: :evil: bezrobotni potzrebujacy kasy sami zreygnowali...no było im za goraco i wogóle cięzko :cry: no nic...jak przyjechałam do domku panowie siedzieli w garazu i czekali w chłodzie na mnie....zeby poinformowac mnie ze : [/b]nie chca już pracowac, gorac na dworze, chcieli zebym im załaciła kaske za całosć :evil: o rany a ja jestem w plecy bo zaliczke dałam a wcale nie odpracowane :cry: a na koniec wyrwali do mojego auta zebym ich ...
Strona 1 z 2