dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. SAWITAR - początek

    Zaczęło sie od marzenia i pomysłu.Potem była działka i poszukiwania projektu. Mieliśmy kilka wybranych projektów ale wąska działka mocno nas ograniczała. Zdecydowalismy sie wiec na projekt indywidualny i to była pierwsza bardzo dobra decyzja. Miał byc dom ze skosami i poddaszem użytkowym ale finalnie po odwiedzeniu kilkorga znajmowych zdecydowalismy ze bedzie piętrowy. Życie ze skosami trzeba lubić a koszty pietrowego domu są pozornie wyższe. Projekt powstawał 2 miesiące. Z ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: sawitar Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cały front_bok.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	66,4 KB
ID:	17187   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	od ogrodu1.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	79,1 KB
ID:	17188   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z góry.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	17189  
  2. 20.07.2010r.

    Przygotowania do schodów...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.07.2010 - schody.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	17182  
  3. Projekt Zx8 pracownia z500.pl

    Ostatnia prosta , uzyskanie pozwolenia na budowę i we wrześniu lejemy fundament projektu Zx8
    Tagi - katalog słów kluczowych: podkarpackie, projekt zx8, rzeszów, z500, zx8 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Sindbad 2g

    Stiss wielkie dzieku za kontakt do kruszyw jest super-ceny naprawde konkurencyjne.
    Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko bo widziłam w twoich wypowiedziech że za elektryka załpaciłeś ok 7000 zł czy możesz mi dac namiar ponieważ mi jeden goś chce zrobić elektryke za 40tyś poprostu masakra.
    Bede bardzo wdzieczna

    Pozdrawiam,
    megilord
  5. A jednak si? kr?ci :-)

    Ruszamy z budową. za trzy tygodnie!!!

    Przy okazji pytanko - macie jakiś godny polecenia skład budowlany w okolicach Łosia, Prażmowa - chodzi mi o stal zbrojeniową i pustaki (MAXy i Porotermy)

    Tylko jakby się łaskawie energetyka pospieszyła z warunkami na prąd budowlany...

    Pozdrawiam
Strona 1 z 3