dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. projekt Aura - Apa-domy CZY KTOŚ....

    Ale czy 360.000 to nie jest za dużo na taki dom ?
    Dla mnie to jest dość przesadzone np. dach 74000 czy też elewacje za 50000 zł lub posadzki za 41000 .
    Czytając Wasze posty o kosztach różnych domków te wydają mi się trochę :wink: zawyżone .

    Dodam link:
    http://www.apa-domy.com.pl/index.php...hid=739&sh=768
  2. wbrat - dziennik budowy

    13-15.08.2005

    Trochę chronologia wydarzeń się popsuła w dzienniku, ale co tam. Tak jak już pisałem wcześniej długi weekend upłynął pod znakiem upragnionego karczowania lasku (wiem, że brzmi to strasznie, ale wydział środowiska przez ostatnie miesiące skutecznie znieczulił nas na uroki przyrody).

    Od rana do zmierzchu walczyliśmy piłami i siekierami... z początku drzewka nie miały gdzie się kłaść:

    ...
  3. dziennik izy i marcina /komentarze mile widziane/

    jesteśmy już po fundamentach...
    koszty, hmmmmm....... zaje-wielkie
    ale jakoś przebrnęliśmy. teraz zaczynamy mury, i strop...
    właściwie to może za jakięś trzy może cztery dni strop..
    koszty... hmm.. wielki nie spodziewałem się takich
    jedna uwaga!! wcześniej zaplanujcie zakup stempli budowlanych..
    naszukaliśmy się ich i to bardzo
  4. Nurniego dziennik

    21.08.2005
    No to jesteśmy spowrotem na placu boju. Rekina udało nam się przetrasnportować do Juraty gdzie będzie z dziadkami do końca wakacji. Trochę cywilizacji mu się przyda bo po miesiącu w przyczepie trochę zawsze dziczeje - ale za to mógł już parę lat temu jechać na obóz przetrwania bez specjalnego przygotowania. A my co? Kilka dni nad morzem (w tym połowa deszczowa), zwinęliśmy obóz (na szczęście w pięknej pogodzie) i do roboty. Ciekawe czy Rekin kiedyś doceni ...
  5. dziennik Żaby

    Od kilku dni polewamy strop dwa razy dziennie. Polewanie trwa 15 min, a cała "impreza" chyba z godzinę! A to wszystko dlatego, że nie mamy jeszcze pradu na naszej działce i pozyczamy ciągle od naszych DOBRYCH sąsiadów ( dzięki! :D ). Wygląda to tak:

    1. pakujemy do samochodu: przedłużacz 40 m , drabinę, przedłużacz z końcówką do betoniarki, pompkę od ruskich z krótkim szlauchem, szlauch 20m z końcówką do polewania
    2. rozwijamy przedłużacz i ...
Strona 1 z 2