dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Anpiego

    21 września 2005

    Szalunki zdjęte. Beton polewałem jeszcze parę razy, to niesamowite, że po tygodniu nadal mocno "pije" wodę. Zaraz po polaniu słychać głośne syczenie, takie jak z nalewanej wody mineralnej :D

    Wieczorem zacząłem robić izolację poziomą między ścianą fundamentową, a nośną. Za radą mojego kierownika użyłem do tego dwóch warstw specjalnej folii fundamentowej. Na wszelki wypadek, wierzch wieńca posmarowałem dysperbitem, ...
  2. Nurniego dziennik

    21.09.2005
    Cały czas gruntuję i gruntuję i ..... Cholera strasznie dużo czasu schodzi albo ja jestem za dokładny. Ostatnio właśnie zauważyłem, że ja maluję jeden pokój o 2 godziny dłużej niż mói brat cioteczny, który mi pomaga.
    A potem wygląda wszystko tak samo. Za dokładny jednak jestem, kurde, chyba :wink:
    Dzisiaj zadzwonił pan od balustrad, że ciut się spóźnią - tydzień :o .
    Na szczęście ociepleniowcy wchodzą za tydzień również więc ...
  3. Dziennik andrzejki.

    Wczoraj spotkaliśmu się z blacharzem i jesteśmy umówieni na koniec października na krycie 8)
    Obecnie myślimy nad blachą a głownie nad odcieniem, ja chciałabym chyba :-? ciemny brąz i nie wiem czy mat czy błysk ale blacharz mówi ze to kolor bez sensu :-?
    Mam na myśli coś takiego :-? :-?
    Ciężka sprawa te wybory :-? Ale jeszcze mamy na to czas 8) A może wy macie jakieś propozycje :roll: :roll: ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dawno nic nie pisałam bo mi brakło weny :-?
    Tak to jest jak nie wszystko idzie po mysli :-?
    Zacznę od tematu malo budowlanego :)
    W niedzielę 18.09.2005 bylismy z naszym pupilkiem na wystawie :)
    Zdobył tam 1 miejsce w klasie baby i ocene wybitnie obiecującą :)
    Jeteśmy z niego bardzo dumni chociaż konkurnecja była praktycznie żadna, ale co tam najważniejsze jest to że Abiś zachowywał się wzorowo, nawet nas zaskoczył :)
    Zdjęcia będą ...
  5. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    19-21 września 2005
    Wczoraj pojawili się monterzy okien połaciowych i dekarze. Umówiliśmy się po raz drugi z kierownikiem budowy, że dokona odbioru dachu. Przyjeżdżamy na budowę (kierownik z nami samochodem) i okazuje się, że chłopaki są w powijakach. Kołnierze zamontowane, ale trzeba przecież ułożyć przyciętą dachówkę wokół okna i zamontować okna. Otwory porobili zgodnie z projektem i wtedy wyszło, że cieśle zrobili (na naszą prośbę) otwór dachowy w dużej ...
Strona 1 z 3