dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Buduję dom z miłości do ogrodów

    Cytat Napisał kryskart Zobacz post
    Fundamenty są bardzo ładne. Równe, gładkie, precyzyjne. , . I z budowy można cieszyć się jak dziecko
    Rano przyjeżdżają ciężarówki
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Jak IRYS powstawał cz.39

    Długo nic ciekawego się nie działo i nadal nie dzieje- mam jakąś depresję budowlaną.

    Zwiększyłem głębokość wnęki na zabudowę szafą - teraz będzie miała 205x 84cm zamiast 60cm- to było za mało. Zmniejszyła się szerokość przejścia z holu do salonu do ok.150cm i to w zupełności wystarczy. Widok z wiatrołapu.

    W głębi salon.


    Poza tym, żeby ...
  3. Na główę juz nie leci:)

    Już ponad tydzień temu skończyliśmy deskować. Jakoś nie miałem czasu dodać zdjęć ale w końcu mam chwilę. Tak to wygląda obecnie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-09-16 09.55.47.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	137745Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-09-16 09.57.15.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	137746

    W miedzy czasie robię instalacje kanalizacyjną i za chwilę za elektrykę będę się zabierał. Okna również zamówione no i jeszcze dekarz wejdzie pod koniec miesiąca
  4. Dach i inne :)

    Dach nie dawno skończony. Wyszedł pięknie
    W całości zrobiony systemem gospodarczym. Żartujemy z mężem, że to jego największa premia jaką dostał (oszczędzenie kasy za dekarzy).
    Było sporo trudu, potu i problemów, ale warto było


    Teraz przyszedł czas na instalacje wewnątrz.
    Elektryka w trakcie, wod-kan w planach.

    Plany wnętrzarskie też się zmieniły. Kolejne odkrycia archeologiczne i brak możliwości podpięcia CO ...
  5. Brak prądu trójfazowego

    I tynki się przesunęły na poniedziałek. Na szczęście pan od podłogówki i pompy ciepła powiedział 'nie ma problemu' w związku z tym przesunięciem. Prąd udało nam się załatwić od sąsiada z szeregówek. Mamy do niego 120metrów. Panowie od tynków powiedzieli że kupią przedłużacz 100metrowy dla siebie , a my do niego dokupimy 30 metrowy.. Wcześniej był pomysł z wypożyczeniem generatora prądu.. ale koszt takiego co daje właśnie prąd trójfazowy to koszt około 450zł za ...