dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

    Poniżej przedstawiam sprzęt do mieszania zaprawy z keramzytem- jak widać jest to zwykła betoniarka.



    Dodam tylko że dość trudno robi się taka zaprawę bowiem keramzyt jest lżejszy od wody i pływa po jej powierzchni i co gorsza nie wpija wody. Dałem chłopakom przepis popatrzyła na niego również szef i do dzieła.
    Przedstawiam historię z pierwszego dnia murowania ścian: ...
  2. Agrafki droga do domu

    Ja mam dylematów ciąg dalszy.

    Przyszło mi do głowy, że wygodniej byłoby, gdyby z garażu wchodziło się bezpośrednio do wiatrołapu - wtedy uniknie się wchodzenia do domu z garażu przez korytarz. Wychodząc domu nie trzeba byłoby ubierać butów i kurtek w wiatrołapie a potem wchodzić znów do domu, by dojść do garażu.
    W przejsciu między garażem a witrołapem zmieściłaby się chyba jeszcze szafa na ubrania, albo co najmniej na buty.
    Mankament ...
  3. Finezja - wbrew pozorom :)

    po długiej przerwie

    Updated 17-10-2010 at 21:11 by WERI

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Ponieważ Maxtorka dawno już nie gościła na Forum a ja przez swoje gapiostwo wykasowałam prywatne wiadomości od Niej, zrobię to tutaj - może przeczytasz Droga Koleżanko ...

    Z okazji Twoich urodzin, życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień ...
  5. Ania i Michał budują WERBENY

    Następny termin wylewek - środa. Częściej patrzymy na termometr niż na telewizor :D
Strona 1 z 14