dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Witam
    Ta zima jest bardzo mroźna :evil: , ale wcale to nie znaczy że mam więcej czasu na pisanie co się dzieje :( – wręcz przeciwnie… trochę się dzieje: a to już trzeba konkretniej do mebli kuchennych podejść, a to już sprzęt zamawiać (a tu same nowości – co to jest płyta sensorowa???) no i przy okazji okazuje się że to co żeśmy upatrzyli to nie to jednak co potrzebujemy :oops: :evil: – ALE O TYCH HISTORIACH TO ODDAM PIÓRO ŻONCI 8)
    ...
  2. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    22-01-2005

    Nie nie będę pisać o budowie, bo ze względu na mrozy (dzisiaj u nas -20) majster nic nie robi dom stoi i czeka na lepsze czasy.

    Ale muszę powiedzieć, że w wieku ...... hmmm :-? zaczęłam jeździć na nartach i połknęłam bakcyla, kto jeździ na nartach zna to uczucie. Kurcze nie mam zdjęć bo nikt nie robił, bo nie było jak wszyscy zajęci, ale następnym razem zamieszczę, kurcze ale to fajne.

    Nie myślcie sobie, że zwariowałam, ...
  3. Dziennik Metei

    No i stało sie...budowa stanęła w martwym punkcie :cry:
    Nadeszło to czego sie bałam...wstrętny, koszmarny MRÓZ :evil:
    Dekarze ofoliowali dach i teraz czekamy aż mróz odpuści i zaczną kłaść blachodachówke.
    Liczylismy ze do 15 stycznia bedziemy mieli juz dach a teraz wielka niewiadoma... :cry: nienawidze zimy
  4. D12a - mój domek

    Jeszcze jedno info: Dodałem kilka zdjęc do galerii. Wnętrza ale z wcześniejszych etapów.
  5. D12a - mój domek

    Cały czas mam dylemat czy piaskowiec będzie odpowiedni na zewnętrzne parapety. Wiele osób mi to rozradza gdyż twierdzi iż będzie ciężko utrzymać je w czystości. Według mnie zależy to od metody zabezpieczenia przed wilgocią np. aquastopem. Jeśli ma ktoś w tym temacie jakieś doświadczenia, będę wdzięczny.
    Zastanawiam się też nad dołożeniem do instalacji akumlatora ciepła (zbiornik) aby gromadzić je z kominka. Planuje dużo palić i mam nadzieje że to rozwiązanie ...
Strona 1 z 3