dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Czas na zasłużony odpoczynek

    Jak na razie powoli dochodzę do siebie, następnie przygotowuje się do kwietniowych już robótek gdzie będą robione tynki i wylewki z podłogówka w całym domu. Na weekendzie będę miał więcej czasu to napisze co się działo. Zapraszam do galerii
  2. Oferty projektowe cd

    Oferty pracowni z Rybnika, którą właśnie dostałem nie będę podawał w całości z uwagi na jej zawiłość. Powiem tylko że cena tej oferty to 16 000 zł netto (czyli 20 000 zł brutto) i jest najwyższą ceną z zaproponowanych ofert.
  3. Projekt: Prawie skończony! Zmiany były duże, ale warte czasu i pieniędzy.

    Architekt naniósł na projekt nasze przemyślenia, w sumie zmieniło się dosyć dużo (m.in. schody, ściany nośne w garażu i sypialni), ale jesteśmy zadowoleni..

    Osobiście dopilnowałem tego, aby garaż był o 1m szerszy, ponieważ właściciele SUŁTANA, których odwiedziliśmy w Warszawie zwrócili nam uwagę, że ciężko wysiąść gdy ma się tam 2 auta. Ta wskazówka była nieoceniona - podobnie jak sugestie dotyczące stromych schodów.

    Schody w pierwotnym ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: sułtan, sułtan 2g Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Woda i prąd

    Nic nie napisałam o tym, jak zaopatrywana jest nasza budowa w media.
    Zacznę od prądu.
    Z nim ogólnie mówiąc nam się udało. Rok wcześniej, kiedy załatwiałam wszystkie papierki, po dokumenty z "elektryki" pojechałam z Amelką, która wtedy miała jakieś pół roku. Pan, który nas obsługiwał dał nam wszystko od ręki, bo matka z dzieckiem...
    Potem, szczerze powiedziawszy zapomnieliśmy o skrzynce elektrycznej. Znajomi nas straszyli, że podłączenie trwa ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: domplan, karmelita, olimpia, salomea, świętokrzyskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Mury się pną...

    Wszyscy budujący znają ten etap i to uczucie radości, że budowa tak szybko idzie Tak było i w naszym przypadku. Parter z garażem wybudowany był w tydzień, a szło tak:
    FRONT DOMKU

    OKNO W "KOREPETYTOWNI", ZWANEJ ELEGANCKO GABINETEM ( tu w projekcie były pojedyncze drzwi balkonowe, ale zmieniliśmy na zwykłe okno) ...