dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. jaki blat pod umywalki i plan na przysżłość

    Mam problem z umywalkami w łazience i szafką pod nimi. Pierwotnie miały być dwie luźne umywalki z widocznymi syfonami. Potem okazało się, że mamy wyprowadzoną za szeroką rurkę i kończy się za daleko od ściany. Ciężko, aby zrobić przejściówkę, zasłonić to syfonem i żeby wszystko ładnie wyglądało. Kupiłam więc szafkę Godmorgon z Ikei w okleinie brzozowej. Po pierwsze, była wyprzedaż i kosztowała o 700 taniej niż inne wzory. Po drugie inny kolor okleiny do nas nie pasował ...
  2. Dworek wiejski by Sajdak

    Witam wszystkich Forumowiczów! Z nadzieją, że poniższa lektura okaże się inspirująca i pomocna w poszukiwaniu wymarzonego wiejskiego dworku i następnie w budowie.

    My budowę dopiero zaczynamy, więc w miarę możliwości i na bieżąco będę opowiadać o naszych (mam nadzieje zabawnych i przyjemnych) przygodach

    Trudno zaczynać pisanie o sobie i swoich marzeniach i przygodach. Nigdy nie przypuszczałam, że zdecyduję się na taki rodzaj ekspresji, ale poszukiwania ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom 200m, dworek wiejski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zimowe widoki

    Ponieważ ostatnio zostałam poproszona w komentarzach do zamieszczenia zdjęć, niniejszym to czynię. Wprawdzie dziś odwilżowo było, ale śniegu trochę leży. Nakarmiliśmy ptaszki, zobaczyliśmy, czy nie ma strat na budowie i chwilę dumaliśmy, jak poradzimy sobie z odśnieżaniem 50 m dojazdu (to taki martwienie się na zapas już na przyszły rok.
    Widok z daleka - spod lasu.

    I pole sąsiada pod śniegiem.
    ...
  4. Zliczanie kosztów

    Wydaliśmy 140 tys. na SSO - wliczyliśmy w to wszelkie koszty - także studnię, prąd (budowlany), drogę dojazdową, bez projektu i PnB.
    Zliczyliśmy co jeszcze zostało do stanu deweloperskiego, a mianowicie:
    okna, drzwi, brama garażowa - 16 000
    wełna, karton gipsy - 3 000
    tynki - 13 000
    elektryka - 5 000
    hydraulika + co - 40 000
    kominek z rozprowadzeniem - 7 000
    wylewki - 10 000 (to jeszcze nie sprawdzona kwota)
    szambo - 7 000 ...

    Updated 22-01-2012 at 21:01 by ganiutek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Półka z płyt kartonowo-gipsowych w przedpokoju

    Przedstawiam moje wykonanie półki z płyt kartonowo-gipsowych podwieszonej pod sufitem wzdłuż przedpokoju. W konstrukcji zastosowałem oświetlenie halogenowe diodowe. Przygotowane są również miejsca na taśmę led, która będzie podświetlać sufit w kolorach RGB wraz ze sterownikiem radiowym. Więcej na ten temat znajdziecie na moim blogu z budowy http://123budujemy.pl



    tagi: 123budujemy taśma led led podświetlenie oświetlenie halogeny ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: półka z rigipsu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4