dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Od 27.09.2008 mamy elektryczność nic w tym dziwnego, w końcu mamy XXI wiek, ale my się cieszymy, że to udogodnienie dotarło i do nas :lol:



    dzień przed podłączeniem licznika,


    pan elektryk zainstalował erbetkę...


    a zielone rośnie na całego... ...
  2. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Z zakupem projektu o tyle nam się nie spieszyło, że czekaliśmy do końca września, bo dopiero na przełomie września i października Pani architekt mogła zająć się naszym projektem. Sam zakup w firmie HB Studio był łatwy, lekki i przyjemny. Otrzymaliśmy do projektu poza konkursem jeszcze materiały pomocnicze do poszerzania garażu i podnoszenia ścianki kolankowej. Za dwa dni projekt był u nas. :)


    Za kilka ...
  3. Ziewnik malkowej niebudowy

    No dobra - juz porozczulałam się nad swoim nędznym losem - teraz czas zebrać się do kupy (bo posypałam się jak moja prywatna chałupa) i wziąć do roboty.

    Jak juz wiecie, moi szanowni państwo J, wzięli doopy w troki i wynieśli się, zostawiając nam całą masę niespodzianek. Ale po kolei.
    Niespodzianka nr1. - tona papy porzucona i pięknie zakamuflowana (kameleon wymięka) pod drewnem na opał i luznymi gałęziami
    nr 2 - nieszczelne szambo - oczywiście ...
  4. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Dziękujemy za zaproszenie miłym Państwu z Głowna, gdzie obejrzeliśmy Agatkę w rzeczywistości. :D nasze wątpliwości dotyczące rozmiarów pomieszczeń zostały rozwiane... kuchnia nie jest duża, ale my chcemy kosztem starej spiżarni trochę ją powiększyć, to będzie w sam raz. Salon całkiem OK. A na górze, no trzeba podnieść ściankę kolankową do 1m, bo inaczej ciasno w pokojach by było, a tak... całkiem przyjemnie. Na szafy się miejsce znajdze, a co do podziału pokoi na ...
  5. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Dziś całkowicie niebudowlanie.
    Dokładnie rok temu o 14.45 urodził sie nasz ukochany synek :D .

    Wszystkiego najlepszego synku w dniu urodzin

    Zdmuchujemy pierwszą świeczke


Strona 1 z 20