dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kuchnia na 99 %

  2. Wreszcie wnętrza! - sosnowa podłoga w sypialni

    Witajcie!
    Ostatnio usłyszałam od jednej z osób przeglądających mój dziennik "co mnie obchodzą jakieś tynki, wnętrza chcę!"....więc zgodnie z życzeniem przechodzimy do najprzyjemniejszej części każdego dziennika - wykończeniówka

    W naszym wykonaniu pierwsze domowe klimaty pojawiły się w naszej przyszłej sypalni (dla osób chcących zlokalizować to właśnie pomieszczenie na projekcie jest to sypialnia na parterze, od tylniej strony domu).
    Zawsze ...
  3. umowa co zawiera stan surowy zamknięty

    Witam tak się zastanawiam nie jestem inżynierem budownictwa ale jak dla mnie umowa która zawiera zdanie typu: budowa domu jednorodzinnego stan surowy zamknięty zawiera również pokrycie dachowe. Rozmawiając z wyk wielokrotnie podkreślałam że chodzi mi też o pokrycie i do pewnego momentu wyk utwierdzał mnie ze umowa podlega pokrycie dachu. a tu jak doszło do pokrycia wkradł się chomik i wyk twierdzi że umowa tego nie podlega. A najlepsze było w sądzie jak wyk stwierdził że podpisując ...
  4. I tak to się zaczęło.....

  5. Keep the household safe from head trauma in your own home

    Concussion is a part of years as a child and also becoming an adult - the majority of men and women can easily recall one situation the instant they banged their own head as a child as well as needed to go to clinic or remain in bed with a headache plus a light headed sense or even queasiness. Concussion is regarded as the widespread ill effect of head trauma - and head accidents which often result in zero seen mark or damage nevertheless ...