dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    22 listopada
    wiele działo się w ostatnich dniach ale niestety nie u nas na budowie :evil:
    fakty : w środę nie było na budowie nikogo, w czwartek byli panowie ale bez majstra. W poniedziałek i dzisiaj też nikogo nie było - wczoraj zapili a dzisiaj nie mieli jak przyjechać podobno :evil: :evil: :evil: - szkoda gadać
    Prąd - zostało stoenowi 6 dni na wykopanie ok 200 mb kabla niskiego napięcia i 500 m napowietrznej lini ze słupami - ciekawe czy zdążą 8) ...
  2. Dziennik Whisperów

    22 listopada 2005
    Z rana odwiozłem Luśkę w Miejsce-O-Którym-Się-Nie-Mówi-Głośno, a potem jazda do wykańczalni. I tutaj mała dygresja. Jako że zima przyszła, należy się do niej odpowiednio przygotować, zwłaszcza powożąc pojazdem mechanicznym. Ja się przygotowałem. Nie to żebym założył zimówki, po prostu zlokalizowałem miejsce ich składowania. Były w blaszaku. Super, tam się spodziewałem je znaleźć. Wszystkie trzy. Dla ułatwienia powiem, że Citroen jeździ ...
  3. Nurniego dziennik

    22.11.2005
    A tak wygląda nasz płot w części "ceglanej" (metalowe sztachetki, furtki, brama - kiedyśtam)
    z jednej strony
    z drugiej strony

    Dziś został zakończony montaż drzwi, które przy okazji "oszkliłem" folią, coby ciepło zatrzymać i przy jutrzejszym kuciu przy schodach kurz się nie roznosił
    Surowe drzwi ostreczowane

    A tak prezentują się nasze trepy. No bardzo jestem ciekaw jak będą się prezentować zamontowane, ...
  4. Rewolucja na dzialce nr 200

    Podsumowujac etap dachu:
    - Pan Michal (pozdrawiamy) okazal sie milym czlowiekiem, aczkolwiek bardzo zapracowanym i mocno trzeba bylo sie dopominac o swoje
    - radzimy tez zwracac uwage czy wszystkie pozycje na fakturze sie zgadzaja z rzeczywistoscia
    - Ekipa spisala sie pierwszorzednie (pozdrawiamy)
    - mozemy ich z cala pewnoscia polecic - Panowie myslacy, co sie nieczesto w sumie zdarza, bardzo mili i uczynni, i dalo sie fajnie pogadac, i jak na koniec mielismy uwagi (ze ...
  5. Rewolucja na dzialce nr 200

    ... a ze komponowalo sie calkiem ladnie juz po chwili bylo ich tam duuuzo wiecej


    i wiecej


    az w koncu przestaly sie miesic i zalozyli gasiory


    z grubsza calosc wygladala tak
    ...
Strona 1 z 4