dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)




    Wszystkim odwiedzającym życzę spokojnych i radosnych
    Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym,
    a budującym i sobie ,obyśmy następne spędzili we własnych domkach.



  2. Klinkierowy Bursztyn

    :lol: :lol: :lol: :lol: białe szaleństwo się skończyło a w tym czasie :lol: :lol: :lol:
    pomalowany pokój córki
    zamontowane barierki na balkonach - hm mam parę uwag do wykonania takze jutro rozmowy z wykonawcą :-? :-? :-? :-? :-?
    uzupełnione płytki w kuchni i czekam na ekipę do dokończenia montażu :):):)
  3. Jankowo

    Plan był taki, że spędzimy te święta w swoim domku... cóż, życie to znakomity specjalista od weryfikowania wszelakich planów :wink:
    Tymczasem cieszę się razem z synkiem na ubieranie choinki i już się nie możemy doczekac cudownego wigilijnego wieczoru :D

    Kochani!
    Życzę Wam dużo radości, spokoju i rodzinnego ciepła na Boże Narodzenie oraz cały Nowy Rok 2009!!! Aby Ci co wciąż budują, wybudowali, aby Ci co wciąż "nie mieszkają", ...
  4. Dom z "Baji"

    Mała aktualizacja. Po pewnym przesileniu, które mnie dopadło w kwestii budowy, odwiedziłem balowy dom, coby przemalować ściany w miejscach, gdzie wkrótce (mam nadzieję) zawisną kaloryfery.

    Na ścianach pojawiły się gniazda wtyczkowe i włączniki światła, ale nie mamy pewności czy są one docelowe. Te są wg projektu, ale raczej myśleliśmy o innych kolorach. Może drewnianych, albo brązowych... Okolice włączników wymagają przeszlifowania, a może wykonania drewnianej ...
  5. Iskierka Piotra i Ady

    Dzis na budowie był dzien z gatunku takich o jaskich człowiek chetnie by zapomniał. przyjezdzam a tam płytki ułożone w pstrokacizne. Wykonawca zbyt do siebie wziął moje słowa by "kazde pomieszczenie traktowac z osobna". Tak niby powiedziałem, ale czy to zwalnia ze zdrowego rozsadku. Popis kafelkarza w galerii.
Strona 1 z 9