dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Powiększa się brzucho, powiększa sie rodzina... :)

    O tym, że nasz domek zyska wkrótce nowego mieszkańca już przelotnie informowałam na forum. Od kilku dni wiemy nawet, że będzie to dziewczynka Jesteśmy właśnie mniej więcej na półmetku obcowania dzidzi (Alicji) w moim brzusiu, co skutkuje też tym, że wreszcie coś widać!

    Ale to nie wszystko! Rodzina zyskała w międzyczasie kolejnego członka, a domek zyskał kolejnego mieszkańca. Tym razem, dla zrównoważenia sił płciowych jest to chłopak, więc i imię ma męskie ...

    Updated 23-03-2013 at 15:24 by asiazett

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. widoczne postępy w budowie :)

    Postępy w budowie są już widoczne efekt ,dołączam fotki

    15.03.13- zalanie lawy fundamentowej
    19.03.13- stawianie scianki fundamentowej
    19.03.13- pod koniec dnia
    22.03.13- stan na dziś
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.03.13-14.47.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	178459   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.03.13_16.13.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	178460   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.03.13_17.14.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	178461   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.03.13-16.12.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	178462  
  3. Mieszkanie własnościowe do rozbiórki we wspólnocie mieszkaniowej.

    Dwa lata temu wykupiłam mieszkanie od gminy na własność. Rok temu został przeprowadzony remont (filar podtrzymania budynku). Tydzień do tyłu dostałam pismo, że mam opuścić budynek,ponieważ grozi zawaleniem. W budynku mieszka 6 rodzin. Trzy wykupiło trzy nie. Ci co niewykupili dostali pismo o otrzymaniu lokali zastępczych my natomiast mamy się tylko wynieść. Ale gdzie ? Czy mamy prawo do otrzymania lokalu zastępczego ? Czy wogóle mamy jakieś prawa ?Bo z tego co wiem to chyba mamy ...
  4. Bartycka

    To takie miejsce w Warszawie, gdzie podobno można kupić wszystko do domu od płytek po meble. Jak to określił chyba Jarek P. "mekka dla budujących się w okolicach Warszawy".
    No to udałam się dzisiaj pierwszy raz do tej mekki... i....................... nienawidzę takich miejsc!
    Matko jak ja nie cierpię takich "bazarków" gdzie jest sklep obok sklepu, w każdym to samo ale i tak nie mają tego czego szukasz, a jak pytasz o coś taniego to patrzą na Ciebie ...
  5. trochę informacji

    Przygotowujemy się do budowy, gromadzimy materiał:
    - bloczki zamówione już 3 miesiące temu ale jakoś nie mogą do nas dojechać - a to samochód zepsuty, a to pogoda ,a to komuś nie pasuje (mamy łączony transport z trzema innymi budowami), bloczek 1,9 zł netto B15
    - zamówiłem i zapłaciłem za stal, na razie leży w magazynie i czeka na połowę kwietnia. za żebro fi 12 28,80 za pręt, za gładki fi 6 4,2 zł za pręt
    - kupiłem 240 szt cegły klinkierowej na 3 słupki ...